Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is járt így a Beba HA 1...

Más is járt így a Beba HA 1 tápszerrel?

Figyelt kérdés

Eddig a sima Beba HA 1-t kapta a kislányom, de a doki a múltkor a Beba HA 1 start aktívot írta fel. Pár napja kezdtük meg az etetést ezzel és azóta sokkal nehezebben megy a kaki (hőmérőzés, torna) babácskámnak, pedig elvileg ebben az új tápiban emésztést segítő bacik is vannak...

Lehetséges, hogy a sima jobb volt neki, holott mindenki ezt a start aktívot ajánlja? Mert elvileg nincs már különbség a kettő között, csak a Bifidus bacik.


2009. júl. 19. 15:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia.A sima BEBA kimegy a forgalombol,csak az aktiv és tart aktív lesz forgalomba.ezt a patukustól és a dokimtól tudom.Elvileg tényleg ugyanaz van benne,csak az bifidusz amit te is írtál,azzal több.Nemhiszem,hogy a tápszer miatt megy a kakilás nehezen.Nemtzdom,hogy szoktál e gyümölcslevet adni e a babádnak,ha igen akkor egy kis öszibaracklé nálunk mindig bevált.
2009. júl. 19. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Csak a Mecsek baby teát kapja, gyümilevet még nem lehet, 7 hetes a picur.
2009. júl. 19. 15:53
 3/9 anonim ***** válasza:
Előre is bocsi az OFFért, de ha szerinted a sima bebával jobb lenne, nekem van egy bontatlan dobozzal meg egy bontatlan csomaggal, mert nekünk meg Humanara kellett átállni, és ez megmaradt. Ha szükséged van rá, szívesen eladom valami kedvező áron :) Csak azért ajánlom mert írták hogy kivonják és akkor nem fogsz kapni máshol...
2009. júl. 19. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi már a kezdetektől a start aktívot esszük a szopi mellet pótlásként, de nem volt vele semmi problémánk. (mára már több a tápszer, mint a tej)

Lehet, hogy csak ideiglenes a probléma, és csak addig tart amíg megszokja a baba szervezete az új tápszert.

Én csak annyi különbséget látok, hogy a kakija sötétzöld színű lett a tápszertől.

A Mecsek teát a hasfájásra adod? Nem akarok okoskodni, de nekünk nagyon bevált az angolvíz.(Gripe Water)

Nem gyógyszer, csak gyógyhatású készítmény, és rendbehozza az emésztést. Esetleg próbáld ki, ha a szelek nehezebben távoznak abban is segít, és talán így a kakilásban is!


Minden jót!

egy 3 hónapos kislány anyukája

2009. júl. 19. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Nem akarok beleugatni, de ha át is veszed az előző válaszolótól a 2 doboz tápszert, utána akkor is kivonják a forgalomból és nem tudod tovább adni.

Esetleg jelezd a dokidnak a problémát, és lehet, hogy új tápszert kell kipróbálnotok, ami a te babádnál beválik.

Előző voltam.

(nem az üzletet akartam rontani, bocsi :)

2009. júl. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekünk a beba pl soha nem jött be a picinél mindig megfogta a hasát nekünk a humana vált be azzal semmiféle ilyen gond nem volt
2009. júl. 19. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekünk sem jó ez a tápszer, bár úgy érzem nekünk a tápi alapból nem jó! Még csak most lesz 4 hónapos, de már kezdünk átállni, mert már minden csodaszert kipróbáltunk a pocakra és azt mondták amíg tápi van addig ne is várjak javulást. A kisfiam állandóan nyom még éjjel álmában is már szinte laevolacon élünk.
2009. júl. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

A szelekkel nincs gond, a tea kiválóan hat:)

Csak a kaki nem akar olyan lenni, mint volt...a héten megyünk a dokihoz, mindenképpen felhozom a témát, csak érdeklődni akartam itt.

Köszönöm a válaszokat!

2009. júl. 19. 19:12
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is a Start Aktívtól nem jött a kaki,de a sima Beba Ha-s tápival minden simán ment!!Úgyhogy valószínű,hogy a Start Aktív okozhatja a szorulást!
2009. júl. 19. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!