Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagybaj, ha nincs mellekhatas...

Nagybaj, ha nincs mellekhatas a kotelezo vedooltasoknak?

Figyelt kérdés

Mondtak, hogy sirni fog, es laza is lesz. Ennek ellenere minden vedooltast "Hal Istennek" eszre sem vetttuk.

Lehet, hogy hatastalan akkor az oltas?


2009. júl. 19. 07:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig azt mondja a doki,hogy nagyon ügyes,hogy nincs láza és nem nyűgös az oltástól.Másik doki pedig azt referálja,hogy igenis jó ha belázasodik,mert így biztos bejutott a szervezetébe és hatni fog! Ezután döntse el mindenki magának :(
2009. júl. 19. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az "utóhatásokat" szervezet válogatja. Nálunk sem volt semmi egyik oltás után sem,pedig a 3hósnál 3félét kapott.Sem láz,sem nyügösség vagy csökkent étvágy. Normális nálatok is,ne aggódj.
2009. júl. 19. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki.Nekünk se volt semmi bajunk,egy védőoltástól sem.Attól hatásos lesz.Nekünk azt mondta a dokinénink,hogy a gyengébb immunrendszerű babák reagálnak jobban az oltásokra.
2009. júl. 19. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is így voltam vele, de azt mondta a gyerekorvos, hogy felesleges aggódni, ez csak azt jelenti, hogy erősebb az immunrendszere a gyerkőcnek.
2009. júl. 19. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!