Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hetes babám ma rengeteget...

2 hetes babám ma rengeteget sírt és láthatóan puffadt a hasa, mitől lehet?

Figyelt kérdés
semmi puffasztót nem ettem,és széklete is volt.felhivjam az orvost?aggódom:(
2009. júl. 18. 18:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Hasfájós lett a drága.Nálunk is ilyenkor kezdődött. Espumisan csepp,Infacol.Majd 1 hós korától angolvíz. mi kb.2,5 hós korunkra nőttük ki.Egyébként meg szinte mindegy,hogy mit eszel,akkor is fáj a pocijuk.Én is kerültem a puffasztó kajákat,kakaót sem ihattam.Ezen ált. minden baba átesik.Rendeződni kell az emésztésüknek.Nyugi,és kitartás.Nekünk nem volt olyan vészes.
2009. júl. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Úgy-úgy, ahogy az előző írta. Nálunk pl az infacol nem jött be, az espumisan már inkább, jobban büfizett tőle. Mostanában viszont sokat sírtunk pukizás és kakilás előtt, alatt. Nehezen ment neki, most erre kaptunk görcsoldó löttyött. A torna és pocaksimogatás is sokat segít.
2009. júl. 19. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!