Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normalis ez a szinu kaki? Nem...

Normalis ez a szinu kaki? Nem lehet baja?

Figyelt kérdés
7 hetes a kislanyom.Valtottunk kb.8-10 napja tapszert mert az elozotol szorulasa volt.Ettol 2-3 naponta kakil.Ma nagyon nyugos volt.Gondlotam hogy kaki lesz a dologban.Etetes kozben recsentett egy nagyon budit es mar vittem is cserelni.Hatalmas adag volt.Olyan keki zold szinu tele apro pici darabkaval.95% tapszert kap.Normalis ez a szinu kaki.Nagyon budi volt!Nem tudom kijon e a ruhajabol.Neha kap macsek teat.De csak par kortyot iszik belole nem igazan szereti.
2009. júl. 18. 18:25
 1/3 anonim ***** válasza:
zöld-sárga felváltva a kaki és nagyon híg a csecsemöknek, és büdi is.Hát a keki színt látnom kéne mert lehet én más szinünek látnám. Ha furcsa a kaki és agodsz mindig elkell rakni hogy ha kéri a doki.
2009. júl. 18. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
elsö vok. ja és a tápszertöl néha olyan darabkás.
2009. júl. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem semmi gáz. Nálunk ugyan ez volt a helyzet. Ő is tápszeres babó, 1 hónapos kor után váltottunk tápszert, mert az elsőtől szorulása volt. Közbe adtuk neki az espumisan cseppeket, később meg a Grape Watert is. És 1-2 naponta kakilt, de annak már nagyon örültem, mert előtte sokszor szélcsövezni kellett. 2-3 hét és rááll a szervezet, a spenótszerű kaki meg teljesen normális a tápszeres babáknál, nálunk is ilyen volt és büdi is. És ez így is marad, amíg nem lesz hozzátáplálás. Én 4 hónaposan kezdtem gyümi-főzelékkel, utána változni fog a széklete is. Jó babázást. 11 hós kisfiú anyukája.
2009. júl. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!