Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol találok olyan könyvet,...

Hol találok olyan könyvet, vagy internetes oldalt (címe? ) amely leírja azt, hogy a babáknak az első naptól kezdve fokozatosan (hétről-hétre, hónapról-hónapra) milyen dolgokat "kell" megtanulnia, elsajátítania?

Figyelt kérdés

A kisfiam tegnap átfordult a hasáról az oldalára, de még csak 13 napos! Nem túl korai ez?

Mondjuk amikor megszületett és rámtették, már akkor felemelte a fejét és megfordította...


2009. júl. 18. 18:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Az átfordulás még nem tudatos, csak véletlen. Ezért nem is mondjuk átfordulásnak. Ez a fejlődés során csak 4.-5- hónaptól következik be. A baba fejlődéséről hónapról hónapra itt olvashatsz:

[link]

[link]

[link]

[link]


Az én kisfiam 4 hónaposan fordult át először a hátáról a hasára.

2009. júl. 18. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Babakukk.hu !


39hetes km

2009. júl. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hát nem is tudom...nekem nagyonis tudatosnak tűnik az átfordulás. Először talán nem volt az, de most már ha nem tetszik neki, hogy az ágyába teszem a hasára, akkor rádöl a kezére és máris az oldalán, aztán a hátán van :)

Azért köszönöm a címeket :)

2009. júl. 19. 19:35
 4/4 anonim ***** válasza:
dr. Penny Preston Amit minden anyának tudni kell a baba első évéről könyvet kaptam. Olyan könyv amiben le van írva hogy mit kell tudni és mit tudhatnak a babák. De ezek csak tájékoztató jellegű adatok, minden baba magától saját ütemben fejlődik. de ne siettess semmit! Gratulálok az erős babádhoz! :)
2009. júl. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!