Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen játékot játsszunk egy...

Milyen játékot játsszunk egy 15 hós babával, amibe az apukát is be lehet vonni?

Figyelt kérdés
Ülünk a lakásban a meleg miatt, már napok óta, szinte mindent játszottunk már kettesben a babával, most apa is itt van.Adjatok valami jó ötletet!:-)
2009. júl. 18. 13:39
 1/4 anonim ***** válasza:
:DDD hát ez tök jó örülök,hogy vannak ilyen rendes jó családok is:D hát szerintem játszátok ugyanazt amit eddig csak vonjátok be az apukát is,amúgy lehet játszani egy 15 hós babával? nem is tudtam ja nincs gyerekem mielött rossz anyának titulálnátok.
2009. júl. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

sziasztok

egy kis pancsi a kádban-zuhannyal,kislapáttal,locsolóval-a nagy melegben

aztán lovaglás,énekelés,közös főzöcskézés,só-liszt gyurmázás,benti játszóházban ugrálás,árnyas helyen kirándulás,kockázás,kirakózás,hintázás,lovacskázás,mondókázás,

nem tudom mire gondoltál???

2009. júl. 18. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi :-)

Igazából arra voltam kíváncsi, hogy akinek hasonló korú gyerkőce van, mit játszik, amit én még esetleg nem játszok vele, mert esetleg kicsinek tartom. A sógyurmát sem próbáltam éppen ezért, mert szerintem csak nyalogatná a kezéről.:-)

2009. júl. 18. 15:14
 4/4 anonim válasza:
wowozzatok... vagy apa mutassa meg neki hogyan kell porlasztócsúcsot cserélni a családi verdában
2010. febr. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!