Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha nem eszik húst a fiam?

Baj, ha nem eszik húst a fiam?

Figyelt kérdés
14 hónapos, nem nagyon szereti a húsokat. a halat megeszi, de azt nem adhatok minden nap. a túrót is utálja. mivel tudom ezeken és a tojáson kívül pótolni az állati fehérje szükségletét?
2009. júl. 18. 09:59
 1/8 anonim ***** válasza:

szia

szerintem egyáltalán nem baj, lehet hogy később megszereti. a hal nagyon jó, esetleg még ezen kivül próbáld meg néhányszor a csirkét is. meg sajtot adj neki.

remélem segítettem valamit:)

2009. júl. 18. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

ok, köszi. hát a csirkét megette, míg kisebb volt, mostmár azt is kiköpi. a sajt nem is jutott eszembe, pedig azt szereti nagyon:)

köszönöm szépen!

2009. júl. 18. 10:16
 3/8 anonim ***** válasza:
Máj, szója, joghurt jutott eszembe.
2009. júl. 18. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

májat és hjoghurtot is eszik. akkor megnyugodtam:)

köszi:)

2009. júl. 18. 10:18
 5/8 anonim ***** válasza:
Az "állati" fehérjét a következő kombinációkkal tudod pótolni: hüvelyes+gabona; hüvelyes+tojás. A gabonák is tartalmaznak fehérjét, de önmagukban nem adják meg az összes esszenciális aminósavat (ami az állati fehérjében egyhelyen meg van), tehát kombinálni kell. Az általad leírtak alapján babád elegendő fehérjéhez jut, nem kell aggódnod :-). Ha nem eszi a húst, ne erőltesd. Szóját pedig csak hetente 1x adj, ha adsz Neki.
2009. júl. 18. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
szóját nem merek, köszönöm szépen! akkor etetem tovább így, hátha egyszer tényleg megszereti a húst:)
2009. júl. 18. 10:35
 7/8 anonim ***** válasza:
Az enyémnek is volt ilyen korszaka, hogy nem ette a húst. Azokon kívül amit leírtak én még adtam sonkát(pulyka, csirke), májkrémet és virslit. Tudom, hogy ezekről megoszlanak a vélemények, valaki csak később adná. De ezt legalább megette. Később, olyan 18 hósan meg a halrudacskát és a Sága dínót, vagy Hami Macit ette szívesen (tudom, hogy nem színhús, de jobb, mint a semmi). Egyébként most 2 évesen már imádja a husit.
2009. júl. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
köszi, akkor reménykedem tovább:)
2009. júl. 18. 12:20

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!