Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A kisbabák kb. mikortól...

A kisbabák kb. mikortól tartják viszonylag stabilan a fejüket?

Figyelt kérdés
2009. júl. 17. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Minden baba máskortól.
2009. júl. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

az én fiam kb 4 hónapos lehetett? attól függ miért

én 5 hónaposan tettem kendőbe úgy, hogy nem kellett tartani a fejét

2009. júl. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
A miénk most 3.5 hós, kb 2 hónapos kora óta már tartotta, kivéve hátrafelé, ma vettem észre, hogy már hátrafelé is tudja tartani.
2009. júl. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert olyan kis törékeny, ha ölbe veszem függőleges tartásban, akkor csapkodja a fejét előre - hátra, nem is nagyon lehet úgy fogni. Ha hasra fektetem, akkor már rövid időre emeli a fejét, most 3 hetes. Csak nincs viszonyítási alapom a többi babóhoz képest. Köszi a válaszokat!
2009. júl. 17. 22:30
 5/8 anonim ***** válasza:
Ezzel 3 hetesen mi is igy voltunk. Most 13. hetes es derekig felemeli a torzset ha hasra fektetjuk. Mar 8 hetes soraba kenguruba lehetett tenni, mert annyira tartotta a fejet, hogy az ortoped orvos azt mondta, nyugodtan lehet. Kicsi izmos lesz :)
2009. júl. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
3 hetesen rövid időre emeli, az nagyon jó! Kis vasgyúró lesz :) Amúgy 1-1.5 hónaposan szokták elkezdeni.
2009. júl. 18. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia:)Nekem is 3hetes a kislányom és emelgeti a fejét,meg kavirnyászol a kiságyba,most kitalálta magának,hogy addig erölködik,mig eljut a közepétől a sarokig,mert ott szeret aludni,gondolom ott érzi biztonságban magát:)
2009. júl. 18. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a többi választ is! A kisfiam is mindig a sarokra kerül, mire felébredünk, akárhogy teszem is le :)
2009. júl. 18. 11:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!