Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj ha csak egy pelusban...

Baj ha csak egy pelusban altatom a babámat?

Figyelt kérdés
1éves ,panelban lakunk a 10diken ráadásul déli oldal így egész délután süt minket a nap.29-31fok van a szobájában,eddig adtam rá egy kis atlétát de így is rengeteget felkel és tocsog a vízben szegénykém.Most letettem felső nélkül,de anyum azt mondja adjak rá mindig valamit legalább felszívja az izzadságot,de akkor nem értem miért jó ha vizes pólóban alszik utána.Néha így is tüsszög reggel..nem tudom mi a helyes,a barátnőm szerint nyugodtan lehet felső nélkül is..tegnap 31fog volt úgy,hogy megy egy ventilátor a szobában,hogy keringesse kicsit a levegőt.Sötétedésig nyitva az ablak neki,de utána behajtom addig amíg mi fent vagyunk,mert agy fekete kemény páncélú bogarak jönnek be a fény miatt-egyszerűen iszojgok tőle...mit tegyek,hogy jobb legyen neki?
2009. júl. 17. 20:47
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Mi 6 hónaposak vagyunk és én is csak egy pelusba altatom őt.Amikor elalszik egy pelussal betakarom,de ugy látom jobban érzi igy magát.Holnap már kicsit fellélegezhetünk,nem lesz annyira meleg.
2009. júl. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi akkor megnyugodtam,ha nem fázik meg egy 6hós baba akkor az egy éves meg pláne...remélem legalább is,kicsit aggaszt ez a tüsszögés..
2009. júl. 17. 21:10
 3/9 anonim ***** válasza:
Szia.Ma én is pelusba altattam el 7 hós kisfiamat,nem hiszem, hogy ebbe a hőségbe megfáznának.
2009. júl. 17. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ne aggódj, ilyen melegben nem fog megfázni. az én fiam is egy pelusban alszik, és még az ablak is nyitva nála,meg a ventillátor is megy, igaz a szoba másik végében, nem hozzá közel. 30 fok van a szobájában, képtelenség kibírni másképp nekik is.
2009. júl. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
67%
De be sem takarod? Mi sem alszunk bugyiba, legalább egy lepedő rajtunk is van, felnőtteken. A veséje jól meg tud igy fázni. Legalább egy pelust dobj rá!
2009. júl. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
éjszaka azért be takarnám a derekát pelussal
2009. júl. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
vagY a nagypárnád vékony huzatát teritsd rá!
2009. júl. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is csak egy textilpelenkával takarom be a kisfiamat.
2009. júl. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
De betakarom pelussal csak állandóan leforogja vagy lerúgja magáról,percenként meg nem tudom ellenőrizni..
2009. júl. 20. 10:23

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!