Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy keveritek ki a tápszert...

Hogy keveritek ki a tápszert a vízzel, hogy ne legyen csomós?

Figyelt kérdés
2009. júl. 17. 18:09
 1/7 anonim ***** válasza:
rázd össze az üvegben
2009. júl. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Fontos , hogy a víz ne legyen langyos inkább még egy kicsit melegebb.A forró víz nem tesz jót a tápszernek.Ha csak 1 adagot készítesz el akkor a cumisüvegben összetudod keverni az adagoló kanállal és utána még összerázni.Ha többet készítesz egy kancsóba akkor egy kézi habverővel nem a géppel, csomómentesre tudod keverni.32 hetes km.
2009. júl. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

előző vagyok

én szobahőmérsékleten szoktam, soha nem csomós

bocs, hogy visszakérdezek, de miért kevernél be egy kancsóval?

ez ugyan úgy meg tud savanyodni mint a tej

mindig frissen kell csinálni

nem kell se turmix, se semmi ilyen praktika, csak összerázod

sok szerencsét

2009. júl. 17. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
19:29-es vagyok.Kimaradt ,hogy 24 óráig el lehet rakni a kikevert tábszert.Hűtőben tárolva 24 óráig lehet odaadni a babának.
2009. júl. 17. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor is minek a habverő? Hogy valaki még azt is fertőtlenítse? Meg fröcsög mindenfele. Teljesen fölösleges. Jól össze kell rázni. Nekem csomós nem szokott lenni, max az aljára leül, de jó rázás után fellazul.
2009. júl. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez érdekes,mert nekem anno a csecsemősök azt mondták egy óránál tovább ne tartsam meg a bekevert tápszert,mert megromlik.És én is észre vettem,hogy szétválik és megbüdösödik.Kb 2óráig jó,ilyen melegben meg csak egy-én nem tartogatnám inkább keverj újat!1éves baba mamája
2009. júl. 17. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én Avent cumisüveget használok,ha kupakkal együtt rázom,akkor nem marad csomós és nem folyik össze-vissza.

2009. júl. 18. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!