Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tud a 14hós babátok?

Mit tud a 14hós babátok?

Figyelt kérdés
Megosztanátok velem,hogy mit csinál a babátok,mit eszik,iszik,hogy álltok a fogakkal?Előre is köszike!:)))
2009. júl. 17. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia! Az én kisfiam, éppen ma 14 hós. 7 fogunk van (alul 4 fölül 3). 13 hósan indult el, egész nap jön- megy pakol, leszedi a terítőt, kipakolja a mosogatógépet, ki-be kapcsolja a számítógépet, leszedi a virágaimat, nyúzza a kutyáinkat, macskáinkat.

Vizet, gyümilevet iszik. Nagyon szereti a gyümölcsöket, zöldségeket, leveseket, de a főzelékekért nem rajong. Most kezdjük bevezetni a tehéntejet.

Imádja a hintalovát, Fisheres zebráját, a labdákat, trakikat.

2009. júl. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Azt elfelejtettem, hogy mondja az anya (nanya), apa (papa) mama, tata, kuka, kaka (mutat a pelusára ilyenkor), tete (traki), páppá (lámpa) szavakat.
2009. júl. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányom már 16 hónapos de azért írok! Mit csinál? Mászkál pakol egész nap mindent leutánoz amit csinálok! Mindik csavarogna imád menni! Beszélni leginkább még csak a PÁ-PÁ megy és a NEM! Néha pár másik szó is becsúszik! 16 fogácskája van de a szemfogai még csak most bujnak ki hivatalossan 12!! Mindent megeszik megiszik amit mi! Persze vannak rossz napjai és van olyan étel ami éppen nem a fogára való! Kb. ennyi!
2009. júl. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
1-én lesz 14 hós.Kapaszkodva lépeget, meg ha fogom a két kezét. Pakol,pakol, pakol...8 foga van, csak vizet iszik, üditő soha. Mindent megeszik, ha főzök, azt amit mi.Szereti a gyümölcsöt, minden mennyiségben, túrórudit, tejpépeket, húst, szendvicseket, főzeléket nem annyira. Szeret fürdeni, készségfejlesztőkkel(fisher price) játszani, labdázni,műanyag flakonokkal, kulcsokkal játszani, ablakot nyitogatni, lámpát kapcsolgatni.
2009. júl. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
13 hónaposak vagyunk. 6 fogunk van. Enni, mindent megeszik kivéve a sárgadinnye. A rántotthús és az őszibarack a kedvence. Még anyatejes ezért még tehéntejet nem kapott. De a tejtermékeket imádja. Sok mindent ki mond már apa, anya, hoppá, ham, vau, elbújt, ma új szó a lámpa.Imád kukucsost játszani. Mindenféle formában. Van hogy ő bújik el az ajtó mögé és onnan kukucsol van, hogy csak a kezével takarja el az arcát és úgy nyitja ki kukucsra. Szeret fogócskázni. Kergetem és mondom neki megfoglak. Ő meg szalad előttem. Imád hintázni, én már kevésbé szeretem. Nekem már egy kicsit uncsi.Játékok közül a Fisher pricos zsiráf, és a tanulószék a kedvenc. A székre feláll és ott táncol amitől a viz lever. Most mindenre felakar mászni. Nagyon szereti még a könyveket amiben állatok vannak. Felismeri és megmutatja az állatokat a könyvben. Imád táncolni bármijen zenét hall elkezdi rázni.A víz nálunk nem igazán megy. Csak ha szomjan akar hallni.Inkább a kubut részesíti előnyben. Próbálok vele csalni és vizezem neki.
2009. júl. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
És ti?
2009. júl. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A "bármijen" és hasonlókért bocsi
2009. júl. 17. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

az én fiam is ma 14 hónapos:)

megy, 11 foga van, pakol. kukcsol, elbújik, kipakol, bepakol. rengeteg tárgyat és állatot felismer. kidobja a pelusát a kukába, a koszos ruháit a szennyesébe. enni utál. tápszert eszik reggel és este, kiflivel. a főtt kaja a rémálom. már a gyümölcsöket is megeszi, a sinlacot szereti. főtt kaja csak az jó, ami felnőtt kaja, de abból sem minden.

mindenre felmászik, egyre jobban akarja érvényesíteni az akaratát. okos kis ember, csak jó önfejű:)

2009. júl. 17. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat,aranyosak vagytok,hogy leirtátok!:)))

Az én islányom is nagyjábol ilyen dolgokat művel,amit a ti gyerkőceitek!Imád pakolni(néha napi szinten átpakolom a ruzhás szekrényemet(ezért néha haragszom is rá kicsit))

Pancsi a mindene az udvari medencében kiéli ezt,nagyon szeret fürödni néha reggel amikor felkel,akkoe azzal kezdi a napot,hogy ana(mármint én)pancsi baba:)))

Enni jobban szeretett most egy kicsit lazit vele,de gondolom ez a melegtől is lehet,mond szavakat első szava apa volt(imádja az ő apuciját)értelmes,amit mondasz neki nagyjábol megérti(ha akarja)

Puszi neketek!Ja és jön a kistesója,kiváncsi leszek,hogy majd hogy reagál rá,ha megszületik:)))

2009. júl. 23. 13:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!