Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj az, ha a 4.5 hós babám...

Baj az, ha a 4.5 hós babám étrendje úgy né ki mint egy 8 hósé?!?!?!

Figyelt kérdés

Éjjel és reggel tápszer (csak félkómában hajlandó elfogadni)

délelőtt gyümi

ebéd főzelék

uzsi gyümi v. főzi

vacsi tejpép és elalváshoz tápszer


(azért lett ennyi szilárd, mert 5 féle tápit próbáltam és gyűűűűlöli)


2009. júl. 17. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia! Szerintem ha jól lakik a gyümölcsökkel nap közben és nincs tőle semmi baja, akkor nem baj. Kis vitamingolyó lesz legalább :)
2009. júl. 17. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szerintem sem gond. én is négy hósan kezdtem el a hozzátáplálást, és úgy egy hónap múlva nálunk is ez volt a rend. és azóta is. csak ha délután valamiért nagyon nyügis volt, akkor adtam újra tápszert, attól lehiggadt:-)

úgy voltam vele, ha nem muszáj nem tömöm tápszerrel.

2009. júl. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ja, most 8 hós, második voltam.
2009. júl. 17. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
és arra mennyire ügyeltél, h azért az 500 ml tápi/nap meglegyen? merthogy ilyen kicsinek kell még a tápi..., nem?
2009. júl. 17. 14:53
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Kislányom is 4,5 hós és mi is gyorsan haladunk:)

Reggel tápszer

10 órai gyümi

Délben főzelék (tápszerrel higítva)

Uzsonna tejpép

Vacsi tápszer

Én azt vettem észre, hogy már csak úgy issza meg a tápit, ha belerakom pihenőszékbe, aminek a háttámlája meg van döntve és úgy megissza. Ha az ölembe veszem, csak "vergődik".

Ti miket esztek már??

Nekünk megvan az 500ml tápi, azt mondják fontos, hogy annyit megigyon.

2009. júl. 17. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

igen, nálunk is ölben vergődés van, pihiszékben oké. bár nálunk a táápi már csak akkor csúszik ha félálomban van és már nincs erő tiltakozni.... én is ügyelek a napi 500-ra, de qqqrva (má' bocsánat) nehezen jön össze. Csak tejpéppel.

Amiket eszik:

alma, sütőtök, srépa, banán, barack, zöldborsó, körte, burgonya, ilyene... most próbálom majd a brokkolit.


a répát nem eszi meg, így abba csempészek 1-2 kis karika banánt, mert banánosan mindent eszik :-DDDDDDDDDD

2009. júl. 17. 15:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!