Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen hangosan csipog a...

Milyen hangosan csipog a légzésfigyelő?

Figyelt kérdés

Kifejtem: van egy kisfiunk 13 hónapos, jön a kistesó :) szeretnénk venni egy légzésfigyelőt, ami a másik szobában lenne a kicsi ágyánál. Hogyan működik ez? 2 éegység van hozzá és az egyiket lehet vinni a mi szobánkba is és ott hallani a dolgokat? csipog a szívritmusra? tehát hallani ahogy a szíve dobog, mert a kórházban láttam ilyet és ott folyamatosan csipogott és elég hangosan. csak azért kérdezem, hogy milyen hangosak, mert lehet másfajta nem olyan. felkelne rá a kisfiunk aki velünk alszik.

ja és később használható ez a készülék, mint babaőr??? tehát hallani ha motoszkál, ha felkel stb..? írjon már akinek van, mert csak úgy veszünk. köszi!!!


2009. júl. 17. 13:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk Baby Control van. Ez csak magában légzésfigyelő, nem bébiőr. Nincs hozzá hordozható rész. Csak az ágyban van 2 lap, ami a táphoz csatlakozik. Az pedig a mozgásra villog. Én az elején azt hittem, hogy a sötétben zavarja a villogás, de nem. Csipogni csak akkor csipog, ha bejelez. Először csipog azt hiszem 3vagy 4x, majd riaszt. De a csipogásra is fel lehet ébredni. Nekünk a másik szobaában van a baba, légvonalban kb 10-12 méterre vagyunk. Éjjel, ha kel, ő akkor sem sír, de meghallom, ha mocorog, pedig mindig jó alvó voltam, és féltem, hogy esetleg nem fogom észrevenni. Majd az első hónapokban többször csipogott a berendezés, ezért érzékenyebb fokozatra kellett kapcsolni, de azóta semmi. Persze most már 6 hónapos lesz, de még mindig használjuk. Ha felébred, és unatkozik, a tápegységet szokta szerelgetni.
2009. júl. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szia Nekem Angel van.Az amit te mondassz az nem csupán légzésfigyelő,hanem bébiőr is egyben.ha olyat szeretnél,akkor igen azt viheted magaddal kb 200 m távolságra,és hallod ha valami van,felébredt,sír,vagy bukott stb.A csak légzésfigyelő az ugy működik ahogy az első leírta.az enyémnek is van a matrac alatt 2 panel,kb közepes erősségüre van állítva az érzékelő ami az ágy melett van,és igem elég hangosan csipog.Nekem véletlenül sose riasztott,nagyon meg vagyok vele elégedve.én bibiőrt nem vettem mert elég közel a szoba igy hallom ha felkelt.viszont ha az emeleten van a szobátok,vagy nagyon nagy a lákás,akkor megéri venni.
2009. júl. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Olyan hangosan, hogy még a szomszédok is hallották, legalábbis ezt mondták, mikor néha-néha bejelzett. Pedig itt aztán vastagok a falak.
2009. júl. 17. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit félreérted, csak akkor csipog, ha olyanra állítod, hogy csipogjon ha éppen levegőt vesz a baba, ez teljesen felesleges, mert nem azért veszed, hogy egész éjjel azt figyeld, hogy csipog-e, de vannak ennek ellenére olyanok akik ilyenre állítják. Szóval alap esetben csak villog, ahogy veszi a levegőt és ha nem venne, akkor először csippan egyet aztán pár mp. múlva riaszt, na az hangos, de csak akkor, ha tényleg baj van, de akkor meg ugyis jó ha felébredtek. Szóval nyugodtan vegyél, tudtok nyugodtan aludni, megéri. Nekünk angelcare van.

Jó egészséget, remélem segítettem

2009. júl. 17. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!