Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenkinek mar egyedul jar...

Mindenkinek mar egyedul jar 12hos babaja?

Figyelt kérdés
2009. júl. 17. 09:39
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Rendben.Ha megkerdezhetem miert jartok gyogytornara?az en fiam nem maszik,talan ti is ezert jartok.Viszon a fiam lepeget szepen ha fogom a kezet,meg felkapaszkodik a kisagy racsaban,felall.De maszni a feneert sem akar.
2009. júl. 17. 10:14
 12/13 anonim ***** válasza:

A nővérem kisfia most 14 hós és pár napja indult el, az én lányom nagyon sietett valahova, mert 10,5 hósan elindult, azóta meg sem áll.

Nyugi, mindengyerek más, inkább az az egészséges, ha egy éves kor körül, vagy után indulnak el.

2009. júl. 17. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam most(12hós)már 6,5 hósan felállt a kiságyban és 8hós még nem volt mikor elindult kézen fogva:)és majdnem 10hónapos volt mikor egyedül ment.Azóta meg teljesen magabiztosan szalad és a küszöböt is átlépi.:)De ez teljesen babafüggő nem kell eröltetni
2010. jún. 10. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!