Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenkinek mar egyedul jar...

Mindenkinek mar egyedul jar 12hos babaja?

Figyelt kérdés
2009. júl. 17. 09:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem. Itt gyakran lehet olvasni, de elvileg a 12 hónap csak a felállás ideje-persze vannak mozgásban ügyesebb babák.
2009. júl. 17. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Hat latom epp hogy itt szinte mindenki babaja jar mar.Enyem nem,felall de nem megy egyedul.Remelem nembaj.
2009. júl. 17. 09:44
 3/13 anonim ***** válasza:

dehogyis! az enyém màr 14 honapos, és egy-két lépés utàn fenékre csucsul..

Ne méregesd a babàdat a tobbiekhez, mert csak magad idegesited vele :)

2009. júl. 17. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Első vagyok-az én babám sem fog, most lesz 11 hós, de semmi jele még a felállásnak sem.
2009. júl. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Az én babaám 13 és fél hónapos és csak most kezdett el bútortól bútorig szaladni:), de més sokat kell gyakaorolni hogy önállóan tudjon menni....sztem még 1 hónap biztos lesz a dolog!:)
2009. júl. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Az én babucim egy hét múlva lesz 12 hónapos. Feláll (kapaszkodva), majd pár lépést tesz önállóan. Pl. Belekapaszkodik a radiátorcsőbe, feláll, felém fordul, látszik, hogy "egyensúlyba billegei magát" (na ezt nem tudom másképp megfogalmazni). Kis kezeit előrenyújtja és három-négy nagy lépéssel odajön hozzám.

De csak akkor játsza ezt, mikor kedve van hozzá:-))) ha nincs, akkor négykézláb rohangál.

Anyósom mondogatja, hogy a fia már 11 hósan járt. Na és? Majd fog az enyém is, járkálhat még a lábikáján majd vagy 60-70 évet.

nem siettetem semmivel, de segítek, vagy ha csak az kell neki, akkor ott vagyok, ha próbálkozik. A többi az ő dolga:-)))

2009. júl. 17. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Koszi akkor megnyugotam.meg 1kerdes kezenfogva vezetgetitek oket?Utolso hogyan segitesz neki?pl ha az en fiam aki 31-en lesz 1eves segitsek neki felallni amikor nem nagyon bir,vagy hadjam h onnaloan probalgassa?
2009. júl. 17. 10:01
 8/13 anonim ***** válasza:

Szia!!


Az én lányom pedig 30-án lesz 1éves, és magától fel sem tud állni. csak kezembe kapaszkodva, ha segitem...ha a kiságy mellé álitom fogja a rácsokat, és tetszik neki nagyon- rázza is néha a kis fenekét...de ennyi- én is várom már mikor tud felállni, menni egyedül...de majd tudja, h mikor erősödik meg.....

2009. júl. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

előző vok,

Ja és nem lépked, ha fogom a kezét, de nem is szeretném erőltetni igy.

2009. júl. 17. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
mi járunk gyógytornára más miatt. ő mondta, hoyg ne vezetgessem, az rosszat tesz neki. hagyjam az ő tempójában fejlődni. majd amikor ő érett rá, meg fog csinálni mindent!
2009. júl. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!