Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babája is keveset eszik...

Más babája is keveset eszik ebben a melegben?

Figyelt kérdés
Hiába rakom cicire,akkora orditást lecsap,hogy nemigaz.Ha mégis sikerül akkor meg alig eszik.Igy mérni sem tudom,mert nem tudni mikor kap ihletet az úr,hogy egyen.
2009. júl. 17. 09:36
 1/9 A kérdező kommentje:
Vagy lehet nem a meleggel van itt baj??
2009. júl. 17. 09:37
 2/9 anonim ***** válasza:

Nálunk meg "zabálás" van. Tegnap megmértem mennyit eszik, eddíg 190volt neki a plafon. Hááát elcsodálkoztam.Öt szopi helyett 4szer evett,minden alkalommal 240et. Nem tudom hová fér bele ennyi!? 5hós kislány.

Szerintem várj ki egy kicsit több időt,hátha nem éhes a meleg miatt. Esetleg kínáld meg többször szopik között vízzel,hátha csak szomjas. Esetleg még a foga lehet,az én babám akkor csinálta ezt mikor mozgolódott neki,és tiszta piros volt az ínye.

2009. júl. 17. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
10 hónapos a lányom és tegnap csak 2-szer evett pedig 5-6-szor szokott. probáld meg megkinálni kihűtött forralt vizzel, mert a folyadékra, viszont szüksége van, és igyál te is nagyon sokat, mert az jót tesz a tejcsinek.
2009. júl. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én babám is kevesebbet eszik, bevallom - én is:) A fene sem kívánja a kaját ebben a melegben... Mennyi idős a babád, hogy még méred?
2009. júl. 17. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
5 hónapos,igazából nem szoktam mérni,csak kíváncsiságból szerettem volna hogy mennyit eszik.Azért a cicimen érzem hogy nem ürítette ki teljesen mint szokta.
2009. júl. 17. 10:24
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia!Mi még csak 2 hónaposak vagyunk,de pár napja én is észrevettem,hogy nem igazán akar szopizni a kislányom.Ha lefejem neki,akkor még jobban megeszi(talán nem kell annyit kínlódnia),de kevesebbet,mint szokott.Inni iszik elég sokat.

Megijedtem,hogy engem nem fogad el,de most megnyugodtam,hogy más is így van ezzel.

További szép napot mindenkinek!

2009. júl. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi is 5 hósak vagyunk. csak eszegetünk. most mind a 2 cicit szívja,mert csak a vizesebb tejcsi kell neki.Ja és nagyon nyűgös.
2009. júl. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az én babám is sokkal kevesebbet eszik. Mindkét ciciből a tejcsi elejét. Szopik között pedig tea vagy víz. És ő is nagyon nyűgös, aludni se nagyon tud. 3 hónapos múlt.
2009. júl. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha más változás nincs a Babád viselkedésében (ami esetleg betegségre utal), akkor ne aggódj!

Nekem akkor volt ilyen a Picim, amikor nehezen tudta kiszopizni a tejet a cicimből, mert türelmetlen volt (ugyanis elkövettem azt a hibát, hogy cumisüvegből adtam neki a pótlást)

2009. júl. 17. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!