Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gyógyszertárban lehet pelenkát...

Gyógyszertárban lehet pelenkát vásárolni? Ha igen milyet?

Figyelt kérdés
Párom katona,az egészségkártyájáról majd a pelust vagy a bébinek való dolgokat szeretnénk megvenni!
2009. júl. 17. 09:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet,mi is sokszor így vesszük.Úgy tudom,hogy a picit be kell venni a kedvezményezettek listájára és akkor lehet.De ez nem tuti.Mi Liberót veszünk.Van,hogy van nekik raktáron,van,hogy rendelni kell,de max két nap alatt ott van.Popsitörlőt is így veszünk.
2009. júl. 17. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!Egyébként a te párod is katona?
2009. júl. 17. 10:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem katona,Ő erdész-vadász:)Mekkora a bébi?Vagy még pocaklakó?
2009. júl. 17. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Elvileg lehet.

Gyakorlatilag nálunk két patika van, de amikor rákérdeztem, még a gyógyszertáros volt felháborodva, hogy gondolom, ők csak felnőttre való pelenkát tartanak, babára valót nem (ők nem drogéria). Bár eleve furcsán működnek, 6 hós kortól való (2) tápszerből összesen 3 félét tartanak, 8 hós kortól valót (3) pedig egyáltalán nem. Ez vidék. :/

Én így csak gyógyszert, meg Sudocrem-et vehetek a gyereknek belőle. :(

De igen, elvileg tudsz venni pelust, p.törlőt, p.krémet, tápszert, talán tejpépet is (jobb helyeken).

Nálunk nincs beleírva a szerződésbe a kicsi, mégis tudtunk venni neki tápszert. Azért az a biztos, ha beleírják.

2009. júl. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Ő 3,és fél hós most.Kislány.
2009. júl. 17. 10:17
 6/8 A kérdező kommentje:
Mi Győr mellett Lakunk,Pannonhalmán és itt nálunk a gyógyszertárban nem lehet használni sem a kártyát,hanem bent Győrben van kijelölt gyógyszertár,ott lehet használni.
2009. júl. 17. 10:19
 7/8 anonim ***** válasza:
Én is Győrben vagy Komáromban tudtam pelust és tápszert venni az egészségkártyámról a kislányunknak.
2009. júl. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget Mindenkinek!
2009. júl. 17. 11:27

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!