Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan szoptatós tea,...

Van olyan szoptatós tea, amitöl biztosan nem fájhat a baba hasa?

Figyelt kérdés
2009. júl. 17. 07:58
 1/3 anonim ***** válasza:
A Hipp es-től nem fájt a lányom hasa,de nekem viszont nem használt.A laktoherb,naturland,mecsek nekem jó volt,neki nem. Így nem iszom egyiket sem,néha sörözök(alkoholmentes) és sok limonádét iszom napközben(olcsó,finom).
2009. júl. 17. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én ittam a teákat a homeos bogyót szedtem volna,ha bírtam volna.Nekem is,és a picinek is baja volt tőlük.Nem eszek,iszok semmi ilyesmit ,sokat iszom.5 hónapja szoptatok.Tejcsi bőven van.
2009. júl. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Szia! Én a héten kaptam egy receptet az anyatejgyűjtő állomáson, ott azt mondták, hogy erre még egy anyuka sem mondta, hogy fájt volna a kicsi hasa. Még azoknak sem akiknak a Laktoherbtől fájt. Sajnos a Lakotherbet az én kicsikém sem bírta, ma elkezdem kipróbálni ezt, remélem használ.

Recept: 1 csom. kakukkfű, 1 cs majoránna, 1 cs csalánlevél, 1 cs citromfű, 2 cs kecskeruta fű. A hozzávalókat összekeverni, fém dobozban jó tartani. 1 liter forrásban lévő vízhez 1 evőkanál teafű, 10 percig állni hagyjuk és leszűrjük. Egész napra elosztva fogyasztjuk.

Mivel a mennyiségek csomagban vannak megadva és a gyógyszertárban nem egységes csomaok vannak megkérdeztem, hogy mit kell figyelembe venni, és azt mondták, hogy az egy csomagot egyforma mennyiségnek vegyem.

Remélem segítettem.

2009. aug. 6. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!