Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinek hanyason van a légzésfig...

Kinek hanyason van a légzésfigyelö érzékenysége?

Figyelt kérdés
8 hónapig 2-esen volt de most csipog napok óta
2009. júl. 16. 22:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk 3-on van ,születése óta,ez a gyári beállítás-Angelcare 301 -ünk van én felhívtam őket,azt mondták ezen használjam.
2009. júl. 16. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia! Lehet hogy a nagy meleg miatt csipog a légzésfigyelőd.

Az angelcare légzésfigyelőnkön van olyan funkció, ami figyelmeztet az alacsony és a magas szobahőmérsékletre. Magas (27fok felett) vagy alacsony (16 fok alatt) hőmérsékletnél automatikusan riaszt. Olvasd el a használati utasítást és állítsd be, hogy magasabb hőmérsékletnél jelezzen. Nálunk gyakran van 27 fok, ezért 30-ra kellett állítani. (Ha nincs meg a használati utasítás keress rá az angelcare.hu-ra, hívd fel az ügyfélszolgálatot és kérj egy használati utasítást az e-mail címedre, azonnal küldik).

Ha nem ez a probléma, teszteld kézzel az összes fokozaton. Ráteszed a kezed a matracra, elveszed és méred az időt, mikor riaszt be. A jól beállított angelcare 15 mp-nél ad figyelmeztető csippantást, majd 5 mp múlva folyamatosan jelez.

2009. júl. 17. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is AngelCare van(AC 401)Lehet,h a hőmérséklet miatt csipog.Nálunk amin-max 16-28 fokra van állítva,így biztos,h nem zavar be(légkondi van)Én felhívtam őket,és azt mondták,h egy kb. 8-10 kg-os,8-11 hós babánál az ideális beállítás a 3-4 fokozat között van(ha kókuszmatraca van,ez is fontos)A babám most már 14 hós,a beállításon nem változtattam(3-4 közötti)és még mindig tökéletes!
2009. júl. 17. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem !Köszönöm!!!! Ac 300 -as nincs rajta hömérös megoldás , én is gondoltam a melegre csak nem mertem hülyeséget mondani a férjemnek.Gyárilag a 2-re volt állitva ezen is meglepödtünk ,most 3-ra tettük talán ma éjszaka nem csipogot de nem is volt hőség a szobában sem a gyereknek.Érdekes kis kütyü :))
2009. júl. 17. 07:39

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!