Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi idő alatt, hányadik...

Mennyi idő alatt, hányadik beadásnál kezd el hatni a chamomilla ch15?

Figyelt kérdés

Ma adtam először Chamomilla Vulgaris 15ch-t a babámnak, mert napok óta nyugtalanul alszik, még éjjel is csak két-három órákat, utána pedig két három órát fent van, nem sír, csak annyira nyugtalan, rúgkapál, és nyüszög.

Nem látom még, hogy a foga jönne, de lehet, hogy mocorog neki az ínyében.


Mennyi idő alatt, és hány alkalom után kezd el hatni ez a szer?


Most is ugyanolyan nyugtalan, mint már két napja, mintha semmit nem használna a chamomilla, pedig egy órája már, hogy beadtam neki.


2009. júl. 16. 20:34
 1/1 anonim ***** válasza:

szia!


én is ezt használom a fiamnak 6 hónapos, 5 hósan bujt ki egyszerre az alsó 2 foga, akkor úgy vettem észre hogy használ rögtön

most a fölső 2 foga jön, most mintha kellene várni 15-20 percet még egy picit megnyugszik.

szoktam neki adni este panadol baby szirupot is de nem sokat használ neki, szerintem próbálj ki valami mást is vnnak kenőcsök is bár az nekünk nem használ

2009. júl. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!