Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megírnátok 10 hós 10 kg...

Megírnátok 10 hós 10 kg körüli fiú babátok napirendjét? Mit és mennyit, no meg mikor eszik babátok?

Figyelt kérdés
Nem tudom mikor éhes és így nehéz belőni a következő szopi vagy más étkezés idejét. abban bizti vagyok, h a tejcsim már nem kielégítő neki,de minden mást erőltetnem kell. Köszönöm előre is!
2009. júl. 16. 17:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mi 7 körül kelünk kap egy üveg tejcsit mert már sajna nincs cici.10 körül általában tejpép vagy joghurt tejbegríz...13 körül főzelék zöldségekből és húsból.16 óra körül szintén tejpép vagy hasonló 19 óra körül gyümölcs tejpéppel vagy anélkül 21:30 körül megint tejcsi aztán szundi reggelig. Kis haspók a lelkem
2009. júl. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Mi is 7hkörül kelünk,aztán virgonckodás a nagy ágyban,fél 8-kor tápi,kb.230ml,utána öltözés,játék.10körül egy pohár joghurt aztán bevágja a szunyát,van,hogy két órát is alszik,de egyet mindig.Ha felébredt,iszik aztán megint játszunk vagy nézi,hogy mit csinálok.Dél körül ebéd(husos főzelék)kb.220g,mosakodás,peluscsere és játék.Uzsi,fél 5körül,tejpép vagy krémtúró valami gyümivel,aztán séta,ha nagyon meleg van akkor du.itthon alszi még egy órát,16h körül és uzsi után sétálunk.Este 20h fürdés,utána vacsi(tápi)és alszik reggelig:D Amúgy már magátol felül,feláll és mászik mint a gép:D
2009. júl. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, sokat segítetek. Az enyém már két kézen fogva megy, örökké menne, semmivel sem tudom igazán lekötni- kivéve a konyhaszekrény rámolás-, dicsekszem, ha megmarad az ölemben. Ezért is aggódom a kaja miatt, mert a múlt hónapban csak 70 grammot hízott, a dereka keskenyebb, nem is tudom honnan veszi az energiát ennyi "munkához". Köszönöm mégegyszer! További izgalmas - és balesetmentes- fejlődést!
2009. júl. 17. 19:10

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!