Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek cicin aludt el napközbe...

Akinek cicin aludt el napközben a babája, mikor szokott le róla?

Figyelt kérdés
8 hós babám napközben 3* alszik. Délelőtt babakocsizunk, akkor kb. 20 perc alatt elalszik, kb fél órára. Viszont itthon akármiylen hulla fáradt, csak cicin alszik el, akkor is, ha előtte ebédelt, ivott. Ezt vajon mikor növi ki? Ha csak simán melléfekszek, elmászik, ha átölelem, úgy hogy ne tudjon felkellni, ordít. Ezt akár egy órán át is csinálja. Ha leteszem az ágyába, felpattan, és néhány perc múlva nagyon sír, bemegyek, újra lefektetem, már kel is fel. Jó lenne, ha cici nélkül is elaludna, néha szeretnék elmenni kozmetikushoz, vagy csak sétálni, de más nem tudja elaltatni.
2009. júl. 16. 14:20
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
74%
Nekem nap közben 10 hónapos korban elhagyta. Este még mindig azon alszik el, 15 hónapos. Engem nem zavar, olyan aranyos, ahogy összebújunk. Szerintem is jobb, mint a cumi, amit egyébként el sem fogad.
2009. júl. 18. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Szia. Nálunk is problémák voltak az alvási szokásokkal,és unokatesóméknál is.Nagyjából egyidősek a babák. Ellátogattunk a már előrébb említett kismamablog oldalra.Kérdést nem tettünk fel,maga az olvasgatás hozta meg a gyógymódot.Volt néhány hasonló eset mint a miénk,az arra kapott válaszokat kezdtük alkalmazni.Sajnos uokatesóm hamar feladta a próbálkozást,nekik ma sincs másként mint előtte. Nálunk nagyon sokat segített,nehéz volt egy hétig,de bárhonnan nézem,megérte az az egy hetes kínlódás.Neki és nekünk is jobb hogy nem tart órákat az altatás,és hogy nem kell hozzá cici. Babám önállóan,néha egy kis segítséggel alszik el(1-2perces ringatás vagy simogatás a kiságyban),és rábízhatom anyukámra és a páromra is.Mindíg elmondom mit csináljanak és a lényeg hogy, mikor. Fontos a sorrend,a következetesség, és hogy nagyon figyelj a babád jelzéseire. Ha olvasgatsz az oldalon, megérted miről irtam. Sok sikert és kitartást!
2009. júl. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!