Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen nyugtatóteát adhatnék...

Milyen nyugtatóteát adhatnék neki?

Figyelt kérdés

Holnap éjjel indulunk Olaszba 15 hónapos kislányommal. Érdekelne hogy milyen nyugtatóteát lehetne neki adni. Igaz éjjel utazunk, direkt miatta, de félek hogy megébred és akkor végigordítja az utat. Persze nem altatóra gondoltam. Az a baj, hogy nem szeret bekötve lenni. Ha valakinek van valmi amit ajánlani tud azt meköszönöm.

Akik meg leszólnak, előre közlöm, hogy nem benyugtatózni akarom a babámat, csak neki akarok jót azzal, hogy aludja végig az utat.


2009. júl. 16. 13:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Hippnek van citromfűteája azt kipróbálhatód!

Granulátumos!

Jó utazást!

2009. júl. 16. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A citromfű tényleg jó (sima Herbáriásat is adhatsz, az legalább tiszta). Vagy Naturland Babapocak tea (abba többminden van, de nyugtató tea). Vagy, ha nem ragaszkodsz a teához, javasolnám a Chamomilla 15 ch-t is, amit fogzásra adnak. Természetes alapanyagú, nem fogod "benyugtatózni" vele a babádat:-). Mi áprilisban voltunk Olaszba (1200 km, 8 hós babával). Este indultunk. Éjjel 1x ébredt fel, akkor kivettem egy kicsit az ülésből (tudom rizikós), babusgattam, aztán visszatettem. Aludt reggel 7ig.
2009. júl. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: Hogy érted, azt hogy az legalább tiszta?
2009. júl. 16. 13:39
 4/5 anonim ***** válasza:
A Herbáriás teák ellenőrzött alapanyagból készülnek és a citromfüves csak citromfüvet tartalmaz. A Hipp es granulátumnál én csak kamillával kevertet láttam még. A chamomilla tényleg jó,de az utazás előtt egy héttal vagy minimum 3-4nappal kezd el adni,napi 3x3golyót a 15-ös higításból,esetleg Viburcol kúpot is próbálhatsz még.
2009. júl. 16. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
53%
Vöröstea! Rooibos
2009. júl. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!