Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden baba felsír éjszaka?...

Minden baba felsír éjszaka? Ha felsír rögtön ti is felkeltek?

Figyelt kérdés
2009. júl. 16. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Mikor kicsi a gyerek, nyilván hamar ugrunk hozzá. De akkor sem kell azonnal, lehet fél perc alatt visszaaltatja magát, ha nem olyan nagyon sír, csak nyöszög.

Lányom 13 hós, 1 hónapja megtanítottuk egyedül elaudni, aminek része, hogy ha éjjel megébred, vissza tudjon egyedül aludni. Én már nem megyek hozzá mindjárt, hagyom egy kicsit (kb 1 percet) általában visszaalszik. De ha nem hagyja abba, bemegyek hozzá.

Nem kell azonnal ugrani, mert azt fogja megszokni. A cél az, hogy magától vissza tudjon aludni.

2009. júl. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
A védőnőm is azt tanácsolta, hogy várjak legalább 5 percet, lánykám 7 hónapos. De figyeljek, sírás és sírás között különbség van.
2009. júl. 16. 11:30
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
A védőnőnek van igaza,Én is hagytam sírni őket,már egész pici koruktól.Ennyi idősen már meglehet különböztetni,hogy milyen a sírása.Ha nem beteg,akkor nem mentem be hozzá.Ha bemégy,akkor megszokja és később sem alszik el nélküled.
2009. júl. 16. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az én babám 4 hós, sose sírt még fel éjszaka (2 hetes kora óta átalussza az éjszakát), ha felébred, akkor csak erőlködik, hogy lásson valamit, nyomogatja ki magát, (hason alszik, még nem tud a hátára fordulni), jelzi, hogy ébren van, játszani szeretne. Ilyenkor nem szoktam odamenni hozzá, mert pár perc után visszaalszik magától. Csak akkor veszem ki az ágyából, ha azt jelzi, hogy éhes (cuppogni szokott:)), ez általában csak reggel 5-6 óra között van. Olyankor viszont nem várok, hanem kiveszem, és megszoptatom.
2009. júl. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
bocs az offért de az első válaszolót kérdezném hogy sikerült megtanítani egyedül aludni? mert enyém 8 hós és altatni kell és ebben a melegben nem eccerű, hason alszik sehogy máshogy így még melegebb van és éjjel ébred újra kell altatni néha sikerül úgy hogy csak simogatom, de mivel áll ügyesen van hogy félálomban feláll és sír
2009. júl. 16. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!