Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1éves babának vehetek már...

1éves babának vehetek már babitaxit?

Figyelt kérdés
Már egyedül jár,sőt szinte szaladgál,mindent egyedül akar csinálni,olcsóbb bébitaxira már ráültettük,attól függ ilyen a kialakítása,hogy leér e a lába,de még nemjött rá,hogy kell hajtani magát.szeretnék neki egy tipust venni,mert most megyünk nyaralni,csak nem tudom korai e vagy sem..
2009. júl. 16. 09:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem vehetsz.Nekünk is volt, de az enyém inkább motorozik,így eladtuk:)
2009. júl. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekünk is van, bár 15 hós és még csak hátrafelé tdja lökni :)

Szerintem olyat vegyetek, amit tolni is tud. Amíg nem tanulja meg hajtani, legalább tologatni tudja. És figyljetek nagyon arra, hogy masszív legyen, mert nagyon könnyen tudnak borulni vele...

2009. júl. 16. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Oké,köszönöm,átgondolom,de lehet ,hogy várok addig amíg ő kiválasztja,mert hülyeséget sem akarok-amit meg kinéztem nem olcsó sőt-és ha nem fogja használni akkor gondba vagyok...
2009. júl. 16. 13:43

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!