Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ekcémás a babám bőre, és...

Ekcémás a babám bőre, és amióta ez a nagy meleg van nem múlik, mivel kenjem?

Figyelt kérdés
Eddig 1 hétig Sudokremmel kentem,de úgy tűnik nem használ már, meg napközben naptejezem, és így kétszer fürdik egy nap, lehet, hogy ettől is lett ennyire ekcámás sok helyen?Vagy menjek gyerekdokihoz?Segítsetek kérkel mit tegyek.
2009. júl. 15. 22:31
 1/4 anonim ***** válasza:

szia!


az én 11 hós babám bőre is sokáig csúnya volt, amit a bőrgyógyász írt fürdetőt illetve testápolót, az sem használt, sőt még rosszabb volt. Aztán vettem Nivea fürdetőt azóta elmúlt neki. Aztán hogy a fürdető hatására vagy nem, mert a bőrgyógyász azt mondta, hogy egy idő után elmúlik. De ha gondolod vidd el az orvoshoz, fürdetőt és testápolót ő is tud írni, hátha nektek használ!

2009. júl. 15. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Legjobb,ha elviszed orvoshoz.Anyukám keze volt ekcémás,és a bőrgyógyász azt mondta,hogy ne fürödjön,mert újra fertőződik,csak a kenőccsel kenje.
2009. júl. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A lányom 8 évesen nőtte ki az ekcémát. Leginkább a homeopátiás golyócskák ill. a LIPOBASE krém használt.
2009. júl. 15. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A doki ír fel ekcémára való krémet. 2 nap alatt elmúlasztja.Vékonyan kell majd kenni vele.Lehet pont a naptejre allergiás. Vagy mosóporra, mi a dm-es denk mit senzitívet használjuk abban nincs semmi adalékanyag, illataanyag sincs.Öblítőt se használja, helyette egy pici ecetet az puhítja és fertőtleníti a ruhákat.Ill a sok fürdés is szárítja a bőrt! Valószínű viszket is neki, én a helyedben elvinném dokihoz. Fürdőolajat használj, linoafett, vagy balneum-ot. Mi is azok voltunk, de ha elkerüljük az allergéneket, nem jön elő. Minden jót, remélem hamar elmúlik.
2009. júl. 16. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!