Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Minden nap mentek játszótérre?

Minden nap mentek játszótérre?

Figyelt kérdés
Úgy értem ha nem zuhog az eső.
2009. júl. 15. 20:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, hetente csak 1x vagy 2x.

De kertes házban lakunk, van a babának kis lubickolós medencéje és inkább hűsöl.

1 éves, 9 éves

2009. júl. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi szinte minden nap. Nekem is jó a kiruccanás, meg neki is a társaság. Pedig mi is kertes házban lakunk, de a játszótéren mindig jól érzi magát:)
2009. júl. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi is hetente 1x 2x szer megyünk de már jó pár napja nem voltunk a nagy meleg miatt inkább hátul a kertben pancsizik az árnyékban.
2009. júl. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Csak akkor nem megyünk, ha esik az eső, vagy nagyon fúj a szél. Egyébként minden nap. Mi panelban lakunk, szóval én sem bírnám ki egész nap a lakásban.
2009. júl. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Előfordul, hogy csak sétálunk picit a környéken- de az is, mint pl. ebben a hőségben, hogy nem mozdulunk ki.

Heti 2-3 alkalommal megyünk játszótérre.

2009. júl. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én minden nap viszem, igaz mi panelban lakunk. A családi házban nem viném csak egy héten háromszor.És ti?
2009. júl. 17. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Mi még nem járunk, 9 hónapos a babám, de a házban akit ismerünk másfél éves kisfiú, ők minden nap mennek. Délután 5-8-ig, ott vannak, ugyanazon a játszótéren, és megmondom őszintén, kicsit meglepődtem ,eddig azt hittem ez olyan alkalmi dolog. Én úgy tervezem ,hogy hetente 2-3-szor, és a játszóteret is váltogatjuk, egybekötve a sétával.
2009. júl. 17. 20:27
 8/11 anonim ***** válasza:
52%

sztem a te elgondolásod a jó!

Egy 15hónapos gyereknek még egyáltalán nem kell napi 3órát játszótéren lenni,sztem.Igaz nekem 12hónapos és borzasztóan aktív fiam van aki már jár ,sőt szalad egyedül.Mi ált.Minden másnap megyünk,bár nekünk van egy kutya akivel lemegyünk napközben még ha nem is megyünk játszótérre és így akkor is lemegyünk...na de mit tesz az az anyuka aki hozzá szoktatja az állandó játszótérhez a gyereket és mi lesz ha hideg lesz vagy rossz idő és nem lehet lemenni,akkor ,hogy fogja a gyerek bírni a bezártságot??Ja és mi is váltogatjuk a játszóteret bár van egy favorit ,ami tiszta és kúltúrált ált ezt preferáljuk,de megnézünk több helyet is...1éves babamamája

2009. júl. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Nekünk is van kutyusunk :-), vele sétálunk esténként, délelőtt meg 2 órát legalább sétálok a babámmal, amit legtöbbször végigalszik.
2009. júl. 17. 21:42
 10/11 anonim ***** válasza:
Mi minden delelott megyunk setalni a parkba, ott van jatszoter es altalaban bemegyunk, ha mar ott jarunk. Az en babam meg csak het es fel honapos, meg csak hintazni szeret es az egyik neki valo maszokan atmaszni, igy max fel orat vagyunk bent, de gondolom ez az ido noni fog kesobb. Szerintem mindegy, ha itt megszokja a gyakori jatszoterezest, mert ha kesobb oviba mennek, akkor ugyis minden nap lesznek kint az udvaron, ami gyakorlatilag jatszoter.
2009. júl. 18. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!