Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire visel meg egy 5hos...

Mennyire visel meg egy 5hos babát ha egy éjszakát nem otthon töltünk?

Figyelt kérdés
a nagyszülökhöz mennénk, őket annyira nem ismeri. és nincs kiságy, se utazóágy.csak köztünk tudna aludni. vélemények.egyébként nyugodt baba, de ha 1-2 órára is kint vagyunk nyügös. ott.
2009. júl. 15. 19:03
 1/4 anonim ***** válasza:
Én babám is volt nagyszülőknél ennyi idősen,és nem volt gond.ugyanugy aludt éjszaka,én kevésbé,mert sose aludt mellettem,és furcsa volt.
2009. júl. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja de veletek együtt? Azt hittem, otthagynád. Semennyire. Ilyen pici babának csak egy a lényeg: az anyja közel legyen! Többi nem számít. Vígyél el egy ismerős takaróját esetleg.
2009. júl. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mi kb. egy hónapja aludtunk a dédinél, akkor volt 4 hónapos.

Könnyebben elaludt este, mint itthon, és éjjel ugyanolyan volt, mint egyébként.

Ébredt enni, aztán visszaaludt.

Én viszont alig aludtam.

Még sosem aludt így mellettem... féltem, hogy ráfekszem, féltem, hogy pont most lesz valami baj a légzésfigyelő nélkül...

Szinte folyamatosan füleltem, hogy veszi-e a levegőt.

Tiszta hülye vagyok, de hát ez van...


Neki semmi baja nem volt az új helyzettel. Sőt.

2009. júl. 15. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mi imádtunk egymás mellett aludni mindig. Szopott és elaludtunk. Olyan édeseket aludtunk, és hárman(négyen) is! A múlt században sok helyen ez volt a normális. Még soha nem hallottam, hogy valaki a gyerekét agyonnyomta volna álmában, szerintem ez lehetetlen.

Amikor a dédinél voltunk, összetoltunk két fotelt, és abban aludt a kicsi.

2009. júl. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!