Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Honnan tudhatom, hogy melyik...

Honnan tudhatom, hogy melyik ruha lenne jó a lányomnak? 1,2,3, nincsen rajta a cm, sem a kor. Honne´t kell mérni? Bokától nyakig?

Figyelt kérdés
Csak ránézésre nem szeretne´m megvenni.
2008. máj. 6. 14:39
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia. Ha olyan rugit szeretnél aminek talpa is van, akkor a vállától a lábfejéig. Ha olyat aminek nincs talpa akkor a bokáig. De hol akarsz vásárolni, hogy nincs rajta egyáltalán méret? Én olyat még nem is láttam sehol.
2008. máj. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én Németországban lakom,és nyílt egy bolt,ahol indiai dolgozik,nagyon sze´p kis ruha´kat árul.Èn kinéztem egy kis fehér fodros ruhát a lányomnak keresztelöre.Nincsen rajta sem hónap,sem cm,csak hogy 1,2,3,stb...

Ez egy kis szoknya,akkor nyaktól a bokáig??Már bocsika az értetlenségemért.

2008. máj. 6. 15:20
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek a számok a hónapokat jelölik. Én sapiban találkoztam ilyen számozással, 3 hónaposan vettem neki egyet, amiben csak egy 3-as szám volt és az volt jó neki.
2008. máj. 6. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!