Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tehetnék még? Van bármi...

Mit tehetnék még? Van bármi lehetőség azonkívül, hogy már századszor szólok a szomszédoknak?

Figyelt kérdés
Egy 65 nm-es lakásban lakunk, nappali + két hálószoba. A felettünk lakók ugyanezen méretű lakásban laknak 4 (!) gyerekkel. Két kisiskolás, és két óvodás. Mióta nyári szünet van, kiborító, ami felettünk zajlik. Egész nap, de általában délután durvulnak be, vagy kopácsolnak és fúrnak, meg bútorokat toligálnak (pedig már 2 éve itt laknak), vagy a 4 gyerek üvölt, visít, ugrál, és rohangál úgy, hogy úgy érzem, rámszakad a plafon. Engem még nem is zavarna ez annyira, nem vagyok ilyen házsártos, hogy beszólogatok a szomszédoknak, soha nem is tettem, inkább mindig Minket cseszegettek anno, de 5 hónapos kislányom rengetegszer sírva ébred a délutáni alvása közben, és alig tudom megnyugtatni. Többször szóltam már Nekik emiatt, de úgy látszik szarnak Rám. Apuka ráadásul munkanélküli, nem értem miért nem viszi el valahova a gyerekeket, játszótérre, vagy ilyesmi. Egész nap a lakásban vannak. Nem tudom mit lehetne még tenni azonkívül, hogy századszor is felmegyek szólni.
2009. júl. 15. 16:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
És ha szólnál a közösképviselőnek? Mert azért egyből rendőrségre menni csentháborítás miatt, lehet, hogy nyugodtan is ellehet intézni a dolgot, de ha a közösképviselő sem tudd segíteni, felkell jelenteni. Nem tudsz mást tenni.
2009. júl. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Igen, ez lesz a következő. Mégegyszer szólok Nekik, és ha semmi változás, szólok a közös képvielőnek.
2009. júl. 15. 16:56
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem hirtelen az jutott az eszembe, hogy fogj egy botot és akárhányszor dübögnek fent, dübögj vissza. :)

Én már komolyan gondoltam erre. Felettünk bár nem gyerekek laknak, de néha igen hangosak. Most nem is a több napos lakásfelújításról van szó, ami had ne mondjam... iszonyat volt! De néha olyan, mintha egy elefánt járkálna odafent! Azok a kisebb dolgok, pl amikor leesik a kanál, kés vagy a villa, nem is annyira zavarnak, de ha hajnali 6-kor nekiáll az asztalt vagy a széket tologatni....áááááá

Szerintem is szólj még egyszer, ha nem jön be, akkor aközösképviselőnek. Tőle kérhetsz is tanácsot, hogy ha ő sem tud nektek segíteni, akkor fordulhattok e a rendőrséghez! Talán inkább a családsegítőkhöz kellene.

Tényleg nem normális, hogy a 4 kicsi gyerek egész nap bent van a lakásban. Nem is lehetne őket hibáztatni, én is megőrülnék gyerekként a négy fal közzé zárva! Szép kis szüleik vannak!

2009. júl. 15. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sikerült a szomszédoddal megoldani a problémát? Nekem is hasonlnó a gondom, de én a közösképviselőnkben nem bízom. Te mire jutottál?
2009. nov. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem jutottam semmire, csak szerencsére szeptemberben elkezdődött a suli, meg az ovi, és azóta csend van, legalább napközben felettünk.
2009. nov. 29. 17:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!