Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos korig adtok...

Hány hónapos korig adtok tápszert a gyereknek ill. a babának?

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 16:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
95%
Az én fiam 14 hós, és most kezdem bevezetni a tejet (nincs a családban tejérzékeny). Az ismerősöm kislánya 2 éves elmúlt, és még mindig tápszert iszik. A szomszédasszonyom viszont már a 2 hetes babójának tehéntejet adott. Én szerettem volna a középutat megtalálni...
2009. júl. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
az attól függ milyen jol haladunk a hozzátáplálással.De hamár csak időnként kell kevéske,akkor is megvárom vele az 1 évet.vagy még egy picit többet.
2009. júl. 15. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

14 hós koráig és most tértünk át a milupának a tejitaljára, mert nekünk érzékeny a veséje és 2 éves koráig nem kap tejet, majd utána.

üdv. 14 hós baba anyukája

2009. júl. 15. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
92%
Az egy évet mindenképp megvàrom,aztàn lassan leàllunk,de nem egyik naprol a màsikra,hanem fokozatosan.
2009. aug. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Az első választ mintha én írtam volna. Az én fiam is 14 hósan kapott először tehéntejet (gyerekorvos javaslatára, mivel, nincs tejérzékeny a családban) Én is középutat kerestem, szomszédasszonyomnak nem volt egy csepp teje sem, újszülött kisfiának bolti tejet adott.

A barátnőm kislány elmúlt 2 éves és Beba Hipoallergén tápszert kap.

2009. aug. 11. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
92%
Én 1 éves koráig adtam, aztán fokozatosan vezettem be a tejet.
2009. aug. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
77%
Egy éves korig anyatej, tápszer. 2 éves koráig Nestlé babatejet fogok adni. Aztán kezdem a tehéntejet. Nálunk jár egy kocsi, amelyik igazi tehéntejet árul (tehenészetből), ezt szeretném majd adni neki. A babó most 16 hónapos.
2009. aug. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
78%
Most le leszek pontozva, de akkor is válaszolok a kérdésre, én 10 hónaposan már adtam feles, forralt tehéntejet.
2009. aug. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom 26 hónapos és 2 napja iszik forralt tehéntejet. Úgy tűnik semmi baja tőle. Amúgy nincs tejérzékeny a családban, csak a lányomnak elég sűrűn ment a hasa, ezért vártam ilyen sokáig. Szerintem nem maradt le semmiről.Tejjel készült ételeket persze már régóta eszik. Eddig a Nestlé vagy a Milupa babatejet itta. De továbbra is fog még néha olyat kapni.
2009. aug. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a védőnő és a gyerekorvos azt mondta, hogy másfél éves korig adjak tápszert,vagy babatejet utána jöhet a tehén tej. (14 hós a baba)
2009. aug. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!