Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Bénázunk az utazóággyal!...

Bénázunk az utazóággyal! Ötletek? Espiro melody a típusa.

Figyelt kérdés

Sziasztok! új utazóágyat vettünk, elvileg nagyon könnyen lehet(ne) kezelni, de hol összecsukni nem tudjuk, hol kinyitni. nem akarnak összecsuklani az oldalak, aztán meg nem tudjuk visszaállítani.

Selejteset vettünk? Vagy be kell járatódni neki? Mi vagyunk bénák?

Tapasztaltabb Anyukák, adnátok tanácsot? Köszi!

[link]

a gyerek egyébként imádja :)


2009. júl. 15. 15:22
 1/6 anonim ***** válasza:
65%

Szia:)

Hasonló van nekünk is és hasonló volt vele a problémám amig rá nem jöttem:)Ha összecsukod: először a közepét kell felhúzni utána az oldalakat kikattintani.

Kinyitás:most nincs előttem, de vagy az oldalakat kell mereviteni(de lehet ott sem mindegy a sorrend, lehet hogy a fejnél-lábnál lévőeket kell) és utána a közepét lenyomni, vagy forditva.

Egyszer kell rájönni és menni fog.

2009. júl. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Mi két hete vettünk egyet. Azt hittem én is, hogy selejtes. A kinyitása több mint fél órát vett igénybe. MOndtam a férjemnek, vigye vissza a fr.ba! De csak sikerült. Összecsukni is kb. tíz perc volt. Azóta már használtuk, hálistennek már jól ment. Próbálgassátok, aztán ha nem jöttök bele, akkor lehet hogy van vele valami baj. De elvileg az első pár kinyitás összecsukás szenvedés. :(
2009. júl. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen! hát akkor gyakorolnunk kell :)

szombaton megyünk nyaralni, addig a maminál van. a fiam odavan érte. járókában egy percig sincs el, bezzek az utazóágyban! simán eljátszik fél órát is.

nagyon jó dolog lesz, ha végre megtanuljuk "mozgatni" :)

2009. júl. 15. 15:41
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk van utazós kiságyunk,nem ez a márka de a mükődésuk ugyanaz.Eleinte mi is bénáztunk,de már nagyon könnyen megy.Gondolom a karokat nem sikerul felhúzni?

Ahol van a fehér pont ALATTA kell a kezeddel feltollni és nem a gombot nyommogatni mert ugy nem kattan be a helyére.Elöször is lenyomod az alját majd feltolod a két végét majd felhuzod alul és egyszerre húzod fel a jobb kart és alol tetolod,majd a ballal is ugyan igy.Ráfogsz jönni miről beszélek,remélem érthetően irtam.Majd ird meg sikerült-e

2009. júl. 15. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Holnap megyünk a mamihoz gyakorolni :) remélem sikerül!
2009. júl. 15. 16:22
 6/6 A kérdező kommentje:
Csajok! SIKER! megvan a nyitja! tényleg úgy kell összecsukni, hogy előbb a közepét kell egészen felhúzni, aztán felpöckölni a gombokat. Szombaton visszük is nyaralni!!! Köszönöm szépen, nagyon hasznosak voltak a tanácsok!
2009. júl. 16. 19:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!