Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár hetes babát kivinnétek...

Pár hetes babát kivinnétek ilyen hőségben, vagy inkább amikor már nincs olyan meleg?

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 15:04
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Én csak 6 után vinném ki. Nem jó nekik szegénykéimnek ez. :( Bár, ha van kert, és egy jó nagy, árnyékot adó fa, oda biztos kivinném, de sétálni és egyéb más helyre most inkább nem.
2009. júl. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
87%
Természetesen, ha már/még nincs olyan nagyon meleg. Sem ez a hőség sem az UV sugárzás nem tesz jót egy pár hetes babának.
2009. júl. 15. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%
Nekünk van kert, de még árnyékbanis olyan borzasztó meleg van, hogy én nem viszem ki.4-5 óra körül merészkedünk ki az árnyékba. Ha nem lenne kert akkor csak hat után mennénk.
2009. júl. 15. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%
Az első vagyok. Akkor nekünk mázlink van ezzel a vén gesztenyefával a kertben, mert olyan jó árnyékot ad, még egy napsugár csík sem merészkedik át rajta :) Persze legjobb akkor is bent. Meg hát az én kicsim is úgy szokta meg, hogy bent alszunk. Kint meg játszunk.
2009. júl. 15. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Ilyen melegben nem célszerű, csak ha nagyon muszály (nálunk a doki és a védőnő is 13-15 között van, jó, mi?...)

Inkább vidd korán reggel, lányom 6-kor kel, eszik és megyünk is sétálni, vagy este 6 után.

2009. júl. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én se vinném ki, de nálunk is 13 órára kell menni a dokihoz. Kedvesen szóvá is tettem -ilyenkor nem számít a hőségriadó? Mi van, akinek nincs klímás autója és messziről kell bebumliznia? Bocs, csak kiszaladt belőlem.
2009. júl. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Melyik kedves válaszolónak nem tetszettek a válaszaim, hogy lepontozott? Nyasgem neki!
2009. júl. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Amugy nem én pontoztam le,a válaszokat köszi
2009. júl. 16. 10:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!