Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Olyan bébiőrt keresek, amin...

Olyan bébiőrt keresek, amin én is tudok szólni a babához. Melyik típus ilyen?

Figyelt kérdés
2009. júl. 15. 13:53
 1/7 anonim ***** válasza:
21%

Ez komoly kérdés! Biztos, hogy a monitoron keresztül akrasz a gyermekeddel társalogni???

Csodálatos érzés lesz!!!

2009. júl. 15. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem nincs ilyen:) De miért akarsz ilyet? Nagy a ház? Amúgy szerintem attól sikitófrászt kapna a gyerek, ha hallaná a hangodat egy kütyün keresztül, ami valószínüleg torzítana is.
2009. júl. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
55%
Nem tudom a márkáját,de van ilyen.A lényeg,h nem kell bemenni a babához,ha pl.csak csendesíteni akarod őt,vagy megnyugtatni.Én személy szerint nem vennék,mert sztem is torzítja a hangot,és lehet,h frászt kap tőle a baba.Nekem AnelCare AC 401 van.
2009. júl. 15. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
55%

Szia!

A Philips-nek több olyan bébiőrzője is van, amelyiken keresztül Te is tudsz beszélni a babádhoz. Nekem Philips Avent SCD520-as van, többek között ez is bír az általad kérdezett funkcióval, viszont igazuk van az előttem szólóknak, valóban eltorzítja kicsit a hangot, és inkább ilyesztővé válik a baba számára. Én nem szoktam használni. Egyébként a Brendonban több ilyen bébiőrt is árulnak (Aventes), a honlapjukon utána tudsz keresni, viszont ott elég drágák.

Remélem, tudtam segíteni.

2009. júl. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

azért keresek ilyet, hogy amíg beérek a kertből hozzá ne essen kétségbe ha felébred, hogy magára van hagyva


köszönöm azoknak, akik értelmesen válaszoltak


továbbra is kérem, hogy ha valaki tud pontos típust mondani, az írja meg, köszönöm

2009. júl. 15. 15:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Az utolsó válaszoló írta:Philips Avent SCD 520.Ez az általad fontosnak tartott kritériumnak megfelel.
2009. júl. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm! amikor a kommentemet küldtem, még nem olvastam a Philipses választ
2009. júl. 15. 16:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!