Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A baba miatt lenne ennyire...

A baba miatt lenne ennyire "elfáradva" az arcom?

Figyelt kérdés
Szülés előtt szerintem is, mások szerint is olyan babás, szép arcom volt. Most 1 éves a kislányunk és annyira nyúzott, lestrapáltnak látszom. Pedig kezdettől fogva végig alussza az éjszakát, ha úgy adódik van segítségem is, tehát nem szakadok meg mellette. Mit lehet ezzel csinálni? 1 év alatt mintha 10-et öregedett volna az arcom :(
2009. júl. 15. 13:46
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha szoptatsz, szerintem attól van. Ha nem, nem tudom :( Mindenesetre kezdj el magaddal is törődni, torna, egészséges evés, hobbik, kozmetikus, jó szex, mert fiatalabb egyikünk sem lesz, ilyenkor már kell a direkt program az állagmegőrzésre.
2009. júl. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Fiatal vagyok (23), és már nem szoptatok. Igyekszem magammal törődni, de az arcom valahogy mégis olyan "szomorú", beesett
2009. júl. 15. 14:04
 3/4 anonim ***** válasza:
Jol erzed magad a borodben? Talalj ki valamit amitol te is jobban erzed magad.Smink, fodrasz,wellness stb....
2009. júl. 15. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Úgy gondoljátok ez valami lelki eredetű dolog?
2009. júl. 15. 14:55

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!