Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik a kedvenc kajái nyolc hó...

Mik a kedvenc kajái nyolc hó körüli babátoknak?

Figyelt kérdés
Bolti vagy ti csináljátok? Ha ti akkor hogy készül?
2009. júl. 15. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:

az én kislányom 10hos lesz 19én de nyolc honaposan a kedvenc kajája a tők meg a spenot főzelék volt

én készitem neki és aboltit nem eszi.egyáltalán nem

2009. júl. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia!Nehogy már ne kapjál választ...9 és fél hós a babám.Mindent megkóstol,amit mi eszünk,egy kis éhenkórász!Szereti a paprikáskrumplit,a rizseshúst,illetve mindent hagymával,vagy fokhagymával készitek neki,és azóta jóizűen eszik.A brokkolifőzelék nagyon menő,a spenót is,de mindegy,csak kicsit izesebb legyen.A bolti kaja nem jön be,inkább babadesszerteket szoktamn venni,mert a gyümölcsöt viszont nem eszi meg,ha én pürésitem,bármit is csinálok vele.A kedvence az üvegesekből a gesztenye-alma csirke,és az alma-banán-csirke.De legalább ennyi,ha megyünk valahova,tudok mit vinni.
2009. júl. 15. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én lányom 8hós és a kedvence a sütőtök csirkemellel!A tököt bébikajában veszem és én főzök hozzá ki husit majd összeturmixolom!A sárgarépát husival is szereti,ezt is én készítem neki!Na meg a pulykapárizsit,az még nagy kedvenc!!
2009. júl. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én kislányom is főttkaja párti! Kedvence a spenót, főleg ha teszek hozzá egy kis tőkehalmájat (bár drága ,de egy doboz 3-4 adaghoz elég;fagyasztom). Sok benne az omega3.
2009. júl. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!