Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A 4 hetes babám tegnap nagyon...

A 4 hetes babám tegnap nagyon nyűgös volt a nagy meleg miatt.28 fok volt a lakásban. Van valami ötletetek, hogyan lehetne átvészelni a meleg napokat?

Figyelt kérdés

Szinte óránként szoptattam, de egész nap sírt.

Már most áll a meleg levegő a lakásban. A kicsikémnek iszonyú melege van.


2009. júl. 15. 11:02
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem néha fürdesd meg a kis kádban. Nálunk is iszonyú a hőség, besötételek a lakásban, és pancsizunk délután kétszer, ez jót tesz a kislányomnak, utána jobban elvan, nem nyűgös. Jaaa, és többször kínálom vízzel is! Minden jót nektek!
2009. júl. 15. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jaj most látom, 4 hetes, nem pedig hónapos. Hát, akkor a pancsi nem biztos, hogy jó ötlet, esetleg a védőnőt kérdezd meg. Bocsi mégegyszer.
2009. júl. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem a doki mondta a pancsit, és mi is 5hetes körül voltunk mikor pancsiztattam a kicsit, de kérdezd meg a védönöt:) minden jót:)
2009. júl. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szerezz be ventzilátort az lehűti a levegőt egy kicsit. nem drága és a babának is jobb lesz.
2009. júl. 15. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én azt csinálom, hogy bespriccelem vízzel a függönyt, és ráfordítom a ventillátort. Kellemesen hűvös lesz a levegő.


Judy

2009. júl. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nálunk is ez volt. Próbálom teával (Mecsek baby) kihúzni két etetés között, hogy azért ne 1-1,5 óránként együnk mert nem bírja a kis gyomra. Így jobb, és igazából a melegtől sokszor csak szomjasak szegénykék nem éhesek. Vagy próbálj kis vizet adni neki ha tudsz. Nálunk nem megy kiköpi :-)

7 hetes baba anyukája

2009. júl. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget!
2009. júl. 15. 16:28

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!