Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi tejpepet adtok a...

Mennyi tejpepet adtok a babatoknak vacsorara, hogy ataludja az ejszakat?

Figyelt kérdés
A fiam 5 honapos, csak tapszeres.
2009. júl. 15. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Estére?Én ugy tudom,hogy reggeli,vacsi 1 éves korig tápszer,vagy nem?Bocs,mi is tápszeresek vagyunk és ez érdekel!
2009. júl. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nálunk a tejpép nem nagyon vált be, ezért vacsira semmiképp nem adnék a kicsinek. Uzsira szoktam, és az a baj vele, hogy hamar eltelíti a kevesebb mennyiség is, viszont hamarabb lesz éhes tőle. Nálunk ez van.
2009. júl. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia sajnos én sem tudom a választ,de én is gondolkodtam rajt hogy ezt adok vacsira,hátha alszik egész éjszaka.Én is itt olvastam,hogy van aki ezt adta és bevált.Nálunk nem igaz az amit az elöttem válaszoló írt,a babám nagyon jól lakik tőle és akár 5 órán keresztül sem éhes,mi szeretjük.Nekem az az egy gondom,hogy attól tartok nehogy kiszáradjon éjszaka(tudom vicces,kicsit túl parázom:) ),de nagyon pépes és éjszaka nem iszik annyit mint nappal.Szerinted?Bocs hogy nem a kérdésedre válaszoltam.Remélem valaki ír valami 'okosat',és segít nekünk:)!
2009. júl. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sziasztok!Nekem anno a védőnőm javasolta,hogyha majd rosszabbul alszik a fiam,akkor az esti tápszer helyett adjak majd tejpépet,az jobban elteliti.Én hónapok óta azt adok vacsira,alszik reggelig,de persze a fene tudja,hogy ezért-e.Egyszer-egyszer tápszert adtunk,mert ha nagyon fáradt,nincstürelme kanalazni.Na ilyenkor tutira korán kelt.Én rögtön az etetőszékben megitatom utána,félálomban még talán többet is iszik,éjszaka nem kel.Érdemes kipróbálni,nincs vesztenivalótok,és az én fiam nagyon szereti is.Sok sikert,és kitartást!
2009. júl. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!