Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kivihetem ebbe a melegbe 10...

Kivihetem ebbe a melegbe 10 hós babámat strandra?

Figyelt kérdés
Elviselhetetlen a meleg a lakásba és gondoltam vízközelbe talán jobb lenne. Persze 11-16ig csak árnyékban lennénk és 50 faktoros naptejjel kenegetném a picit.
2009. júl. 15. 08:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Úgy igen, ahogy írtad. Mi is voltunk kint, az árnyékban elheverészett a pokrócon. Kicsit mentünk csak bele a vízbe, az elég is volt neki.
2009. júl. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
81%
kúszik mászik? Érdemes beszerezni egy kismedencét felfújósat, vagy gumi csónakot amiből nem szökik meg a gyerkőc. Az enyémet alig lehetett pokrócon tartani. Tőlünk messze van strand így a lakásban, vagy teraszon töltöm meg a kiskádját(2 éves)Picurodnak egy lavór is elég, vagy egy nedves szivacs amivel eljátszhat
2009. júl. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Már miért ne vihetnéd, mi honap megyünk 11 hós és voltunk 2 hete is. Én csak 30-sal kentem be mert azt akartam, hogy azért barnuljon is. És tényleg szép barna lett. De az enyémet nem lehetne a pléden tartani, azért megyünk a strandra, hogy a vízben legyünk nem?
2009. júl. 15. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!