Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Chamomilla vulgaris 15 CH-t...

Chamomilla vulgaris 15 CH-t adhatok 4 hós babának?

Figyelt kérdés
Úgy gondoljuk a családban és a doki is hogy jön a foga, nagyon nyugtalan, sokat sír mostanában, ártok vele, ha ilyen homeós bogyót adok neki, meg dologélt?
2009. júl. 14. 18:36
 1/4 anonim ***** válasza:
homeos bogyót már újszülött is kaphat,szóval nem árt. nekem azt mondták h akár félóránként is adhatom. nekünk bevállt,nem csak fogzásra,alvásproblémára is
2009. júl. 14. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen, ha olvasod: nem lehetne előre feloldani a kis golyókat pici poharakban (egy napra valót)? olyan lassan oldódnak fel és a teát is mindig reggel főzöm le neki és azt is egész nap issza
2009. júl. 14. 19:13
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi is ebben a cipőben járunk, de én nem chamomillát adok, hanem calcarea phosphoricát 9ch. Hát az, hogy fel lehet-e oldani, én nem hagynám egész nap úgy. Mielőtt beadod előtte egy órával csak van egy perced, és elkészíted, annyit meg lehet a levegőn.
2009. júl. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan elkészítheted a nagyobb adagot és (műanyag)kiskanállal beadhatod neki amikor kell. Sőt,ha nagyon nyügis és esetleg éjjel is kel,akkor Viburcol kúpot is adhatsz neki. Nappal és éjjel is. Kb 10 napig kell folyamatosan adni hogy elinduljon a szervezet öngyógyítása. Utána már elég egyszer-kétszer ha baj van. Nekünk bevált.
2009. júl. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!