Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hozzátáplálás? Kérdés lent.

Hozzátáplálás? Kérdés lent.

Figyelt kérdés
Zöldséggel kezdtünk, ettünk répát, sütőtököt. Nagyon ízlik minden, nagy étvággyal eszik. Ma délelőtt adtam a kisüvegből egy fél répát, amikor elfogyott sírt és utána még egy nagyot szopizott. Délután adtam egy fél kisüveg sütőtököt, szintén kevés volt és utána sokat szopizott. Adhatok-e neki késő délelőtt egy egész üveg répát és utána még délután is egy fél üveget (répát) vagy esetleg brokkolit? Szeretnék több zöldséget kipróbálni előbb és csak aztán adnék gyünölcsöt neki. 4,5 hós, anyatejes, orvosi javaslatra kezdtük előbb a hozzátáplálást - kúszik hátra, forog hasról hátra és vissza, ezért nem gyarapodott rendesen, sőt fogyott is.
2009. júl. 14. 17:29
 1/1 anonim ***** válasza:
Persze, ha megeszi az egész adagot akkor addj neki nyugodtan. Örülj neki, hogy ilyen szépen eszi a zöldséget, bárcsak az én fiam enni ilyen szépen.
2009. júl. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!