Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cicin elalvásról való leszokta...

Cicin elalvásról való leszoktatáskor hülyeség egy, már egy éves kisgyereknél a cumit bevetni, ha addig nem cumizott?

Figyelt kérdés
2009. júl. 14. 16:33
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem igen. Az én fiam 16 hónapig szopizott, illetve csak úgy aludt el. Sokan piszkáltak, miért nem szoktatom már le róla (8hónapos terhes voltam a másodikkal),de egyszerűen képtelen voltam a visítást elviselni, így inkább kivártam azt az 5 percet, míg elaludt rajta. Aztán egyik este,mikor készültem szopiztatni, egyszerűen megrázta a fejét, hogy nem.Bebújt az ágyba, én mellé, és elaludt,azután sosem kellett a cici.

Egy gyerek sem cicizik örökké, én nem bántam meg, hogy kivártam, míg megérett rá,hogy elhagyja.

2009. júl. 14. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem feltétlen, de ezzel nem biztos, hogy ki fogod tudni váltani a cicin elalvást.

Inkább tanítsd meg egyedül elaludni, sokkal többre mész vele!

2009. júl. 14. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igaz, hogy megoldást én sem tudok, mivel mi is így alszunk még. Kislányom csak az autoban, menet közben alszik el (néha) cici nélkül. Majd eljön az ideje és magátol abbahagyja. Kitartás!
2009. júl. 15. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!