Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha 4.5 hós babaám egy...

Baj, ha 4.5 hós babaám egy nap többször is (2,3 alkalommal) tejpépet eszik? Ha igen, miért?

Figyelt kérdés

A tápszert nem hajlandó cumisüvegből meginni, ezért így néz ki az étrendje:


hajnalban álmában tápszer (kb. 100 ml)


reggel még megevett 120 tápit elalvás előtt (csak

félkómásan hajlandó elfogadni)


délre Milupa banános tejpép 3 kanálnyi tápi belecsempészve


uzsira tejpép tápiporral+fél üveg sütőtök-barack-alma bébidesszert belekeverve


estére Jó éjszakát tejpép +


altatáshoz 60-100 ml tápi üvegből


2009. júl. 14. 16:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia! Én nem adnék ennyiszer tejpépet a lányomnak, és a tápszert pedig nem keverném össze a tejpéppel. Nem is értem igazából, hogy miért kevered bele? A tejpép laktatóbb mint a tápszer, ez is tartalmaz vitaminokat, ha jól emlékszem a mienkre rá is van írva hogy naponta egyszer adható, mert szerintem nagyon megdobja a babákat.
2009. júl. 14. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
azért mondta a doki hogy egyen tejpépet a lányom, mert nagyon lassan hízik és nem hajlandó lenyelni a tápit... kanalazva meg bele tudom csempészni a pépjébe, úgy megeszi... ezért adok neki pépet
2009. júl. 14. 16:45
 3/3 anonim ***** válasza:
A TÁPSZEREN ÉS A TEJPÉPEN IS PONTOSAN MEG VAN ADVA A POR ÉS VÍZ KEVERÉSI ARÁNYA ÉS NEM VÉLETLENÜL, MERT KISZÁRADÁST IS OKOZHAT HA TÚL TÖMÉNYEN KÉSZÍTJÜK EL. SZERINTEM NEM BIZTOS, HOGY ENNYI TEJ ALAPÚ DOLGOT JÓL TOLERÁL EGY EKKORA BABA SZERVEZETE.
2009. júl. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!