Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem gond ha nem megegyőz...

Nem gond ha nem megegyőz márkáju a pelus, a popsitörlő és a popsi kenőcsünk? Fontos, hogy egyazon típust használjuk?

Figyelt kérdés
Pampersről mi a véleményetek? Nemsokára meg lesz a babám, és tapasztalotak gyűjtök, melyik a legjobb.
2009. júl. 14. 15:23
 1/6 anonim ***** válasza:

tök mindegy, hogy egyeznek-e a márkák, sztem semmi jelentősége nincsen.

Popsitörlőből sztem a johnsons meg pempers helyett pl. a dm-es vagy rossmannos vagy auchanos is tökéletes, és majdnem feleannyiba kerül, pelusból mi liberót meg tescos lilát használunk, popsikrémből először a gyógyszertárit használtam, aztán áttértünk a sudocreamre, ami sokkal-sokkal jobb és gazdaságosabb, alig kell egy kicsit kivenni belőle, és elég az egész popsira.


remélem tudtam segíteni!

2009. júl. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
pampers :o)
2009. júl. 14. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Én sem használok megegyező márkájúakat. Sőt! Pelusból is, törlőkendőből is és minden egyébből is több félét is kipróbáltunk.
2009. júl. 14. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, majd meglátom én is, hogy melyik az amelyik jobban beválik, és persze olcsó is... a pampers nem mondható annak.
2009. júl. 14. 16:45
 5/6 anonim ***** válasza:

A dmes fehér csomagos popsitörlő tényleg nagyon jó, a pelenkát meg próbálgatni kell melyik válik be. Kezdetekben nekünk csak a libero volt jó, a többiből kifolyt a kaki akárhogyan raktam rá. Most már jó a lila tescos is, hhogy szilárdabb a széklete, bár a minősége messze elmarad a liberótól. a dm-ben olcsóbb a libero is, mint a tescoban pl., és ha gyújtögeted ott a pontokat akkor a 15 százalékos kedvezménnyel már nincs sok különbség a libero és a tescos között. na ebbe most jól belekavarodtam..bocsi.

popsiikenőcsből én is a sudocrémre esküszök, húzósnak tűnik az ára, de annyira kevés kell belőle, hogy a 11 hós lányomnak még van abból a két dobozból amit születésekor vettem. egyébként mindent próbálgatni kell nektek mi jön be.szüléskor sok termékmintát kapsz majd, az is segíthet a döntésben.

2009. júl. 14. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Popsikenőcsből én is a Sudocremre esküszöm. A nagy tégelyes 2000 Ft (Rosmann), de nagyon sokáig elég! Mi 2 hónapig használtuk azt a kis tégelyest, amit a születésekor kaptunk már nem is tudom melyik babacsomagban!

Amúgy a DM-ben érdemes vásárolni. No nem csak a 15%miatt, hanem vana bababónusz program. Csak kitöltesz egy jelentkezési lapot, felmutatod a születési a. kivonatát és kapsz egy dobozkát, amiben van egy kuponfüzet. Asszem 22 kupon van benne, külömböző termékekhez. Pelus, popsitörlő és sok más. Meg még 2 50%-os C&A-s kupon! Majd még poztán küldenek plusz kuponokat. Állítólag olyat is, ami 50%-os pelusra! Nem mindegy! Ja és mindez ingyen, csak jelentkezni kell. Vagyis 1 Ft. :)

2009. júl. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!