Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy oldjátok meg az étkezést,...

Hogy oldjátok meg az étkezést, ha egész nap a strandon vagytok a babátokkal?

Figyelt kérdés
Szeretnénk elvinni 1 éves kisfiunkat fürdeni gyermekmedencébe strandra reggeli után mennénk egész napra. Tippeket kérek mit visztek magatokkal (ebédre meg uzsonnára) neki.
2009. júl. 13. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

öcsém mikor 1 éves volt,vittük strandra őt is,bébiételen egész jol elvolt,vittünk kis tálat amiben lehet melegiteni,a lángosos meg aranyos volt,mikroban megmelegitette neki,többi jo volt hűtőtáskából is.

amugy meg hűtőtáskával bármi megoldható,attól függ mi mindent adsz neki amugy.Melegiteni meg ugyis megmelegiti vmelyik strandos kajáldás,főleg ha a többek amugyis nála esznek.

2009. júl. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

vigyetek olyan bébikaját, ami gyümölcs+ gabona. vagy joghurtos kaja. ezek elég laktatóak, és melegíteni sem kell őket, eheti úgy, ahogy van. táskában árnyékban nem lesz semmi baja. az 1 éves gyerek ehet már kenyeret is falatokban, akár ez is megoldás lehet. viszel egy szelet kenyeret, valami feltéttel, és ott megkened neki, aztán falatokban megeszegeti. ez nagyban függ attól, hogy miket szokott amúgy enni.

Mi egy hétig voltunk 10 hóssal nyaralni, minden nap 10-tól 6-ig a strandon voltunk. ebédre gyümölcsös, gabonás kaját adtam neki, és mivel már mindenfélét eszik, a többit a mienkből csipegette. étteremben ebédeltünk. így evett egy kis levest, egy kis sült vagy főtt krumplit, ki mit evett ebédet:-)). uzsonnára joghurtos kajcit vittem neki mindig. aztán este ette a főzeléket elalvás előtt. éjszaka ugyan felkelt enni egyszer, ilyenkor megitta a tápszert, és aludt tovább. reggel szintén tápszert evett.

2009. júl. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, nagyjából én is ilyenekre gondoltam, de jó tudni tapasztalt anyukák tippjeit.
2009. júl. 15. 13:35

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!