Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ehet húst falatokban?

Ehet húst falatokban?

Figyelt kérdés
10 hós múlt a fiam. kb két hete nem hajlandó semmit megenni, ami kanalas, üveges, stb. csak falatokat eszik. van 11 foga, szóval nem is gond, eszik kenyeret felvágottal, fajttal. gyümölcsöket is harapja. rántottát is eszik, stb. főzök neki mindenféle zöldségeket, ezeket is falatokban adom neki, mióta semmilyen bébinek való állagút nem akar megenni. de mi lesz így a hússal? ha nagyon jól megfőzöm a csirkemellett, megeheti már ennyi foggal kis falatokban?
2009. júl. 13. 20:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Megeheti,nem lesz semmi baja,csak ne csikermellet adj neki,mert az nagyon száraz és szálkás.
2009. júl. 13. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a csirkemell mióta szálkás??????
2009. júl. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze. Az én fiam 8 hós, még nincs foga, de kicsi falatokban szívesebben eszi a főtt pipit, mint a főzit.
2009. júl. 13. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

ok, köszi szépen!


Első válaszolónak: akkor mit adjak neki? én eddig mindig száraz husikat adtam csak neki, csak eddig pepesítve ette.

2009. júl. 13. 22:17

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!