Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos babátok mit tanult...

9 hónapos babátok mit tanult meg eddig utánzással?

Figyelt kérdés
Az én kislányom tapsol, és amióta megtanult integetni, szinte állandóan ezt teszi :-) De sem a nyelvkidugást, sem puszit (bár azt próbálgatja), sem hasonlódolgokat nem akar utánozni.
2009. júl. 13. 17:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én kisfiam 9 hós és kb. 1 hónapja küldi a puszikat.Integetni meg mégcsak most kezdett el.Ha valaki köhög ő is próbálja utánozni. Tapsolni 2 hete kezdett.
2009. júl. 15. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az enyém meg kizárólag a nyelvöltögetést tudja.
2009. júl. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
8 hós lesz a fiam, először integetni tanult meg, alig múlt 6 hós. A puszi nála a behapom az álladat dolog, hangokat utánoz: z, köhögés, sikítás stb. Nyelvkidugás még nincs. Ha megkérdezem hol a kutya integet neki.
2009. júl. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az én babám fiu, 8 és kéthetes. Lámpát , kapcsolot tekintetével már pár hete megmutatja. De a falon a babás képet is ha kérezzük odda néz így sok mindenttekintetével megmutat.Neki a kedvenc ídötöltése hogy kézben vigyük körbe körbe és végig nézi tapogatja a lakás dekorácioját + ajtó , kilincs, csecsbecsék és ha kérdezük odda is néz külön külön mindre.Nagyon dumálos sok szót ismétel, v. elsö betüit kimondja. Lámpa, va-va, cica, pipi, ott, baba, papa. Nem minden nap mondja de már tudatosan kiejti.Csirkére -pipi.Felhivom a figyelmét akkor ránéz a fákra, fujaszél , madár az égen stb. Integetni nem tud , puszit se.Ha hívjuk akkor megmozdul és döl arra. Sikitozni is megtanitottuk, és morogni is.Babakocsiba is jól tudunk labdázni mert elkapja a kezével és utána elengedi így kigurul a labda.( ezt most tanitottam)A nyelv ki dugást, köhögést már mi el is felejtettük azt korán kezdtük.Mászni még nem tud de probálkozi, helyet tud váltaztatni hason csúszva.9 kg.és 74 cm.
2009. júl. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
19:47 vok. még tapsol is de azt inkább magátol nem kérésre ,csipcsip-csókát most probálja.Ha én énekelek- neki kérem hogy ö-is énekeljen akkor kitartóan áriázik. Olyan édi.
2009. júl. 15. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiam tapsol, integet csip-csip csókázik, mutató ujjával mutat arra ami neki kell, mutatja a kis kezével hogy gyere, mutatja a pociját ha kérjük a fejét és a kukiját, puszit küld és ha kérden tőle milyen volt a hami cuppog a szájával. Tényleg nagyon édik ilyenkor
2009. júl. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mi azt tanitottuk meg neki először hogy evés után hmmmmm , ezzen :) mert hogy azt jelenti hogy finom.)most akkor is csinálja mikor eszik. 9 hos 1 hetes. pápázik, és integet mást nagyon még nem.
2009. júl. 15. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!