Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak gyümölccsel is ki lehet...

Csak gyümölccsel is ki lehet váltani egy étkezést?

Figyelt kérdés
Mondjuk a tízórait. És egy gyümölcs elég, pl. barack? Vagy többet összekeverni? Hogyan kell? Honnan tudom, hogy elég-e neki? Ha nem kell neki cici utána, akkor elég?
2009. júl. 13. 13:07
 1/2 anonim ***** válasza:
persze, de fokozatossan emeld az adagot. ha nem akar utána szopni, akkor jóllakott.
2009. júl. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Mi almával kezdtük,utána jött a barack,burgonya,sütőtök. Mindegyiket 3napig kóstoltattam fokozatosan emelve az adagot. A 4.napon egy étkezésre valót megevett az almából. A barackból szintén,a burgonyából viszont csak akkor ha kevertem hozzá valamit.A sütőtököt csak almával eszi meg. Ha nem kell neki összezárja a száját. Meg szoktam még cicivel kínálni,ha kell neki akkor szopizik még,de van hogy egy fél óra múlva akar csak cicizni.Majd kitapasztalod te is. Én mindíg keverem a gyümölcsöket is,mert a barack lazító, az alma meg hasfogó.
2009. júl. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!