Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja ezt a babám éjjel?

Miért csinálja ezt a babám éjjel?

Figyelt kérdés
Éjszaka felkel, felül, mászik (ezt eddig is szokta), de most sirdogál is mellé. Ha visszafektetem rendesen elkezd sírni. De tiszta álmos, mert esik-kel. 10 hós. Ezentúl minden éjszaka ilyen lesz?
2009. júl. 13. 09:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk segített a kevesebb alvás nappal.
2009. júl. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem a lányom ezt 12 hónaposan kezdte el.Még most is tart.....Igaz már nem mászik álmában sokat,inkább forog.Ìgy sokat felébred,mert beüti magát.Hogy miért csinálja??Fogalmam sincsen.Lassan majd csak abba hagyja.

Nálunk ha még elis kezd sírni,akkor jön a nagyágyba,és ott alszik tovább.Szerintem megijed.Rendesen szorítja ilyenkor a kezemet és nem akarja elengedni.Majd csak kinövi.

2009. júl. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja,a lányom 17 hónapos,nappal csak 1 órát alszik.Szerintem ennek semi köze,az éjjeli vándorláshoz.Mondom,nálunk a vándorlás majd nem teljesen abba maraadt,maradt a forgás.Unokatesóm fia és ilyen volt,de már kinötte 2 éves korára.Remélem,hogy Rebeka is így lessz.
2009. júl. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nyolc hónaposan kezdte az ébredést éjszaka, rögtön feláll és sír ha nem vagyok ott (külön szobában alszik). Átköltöztem az ő szobájába, hátha úgy nem áll fel ha ébred. De úgyis. Most 11 hónapos, úgyhogy majdnem három hónapig mellettem aludt, úgy majdnem mindig végigaludta az éjszakát, néha kelt csak fel, de nem sírt. Most négy napja a saját ágyában alszik megint, kb. háromszor áll fel éjszaka, de vissza lehet rögtön lapítani. Most már legalább nem visít ha vissza akarom tenni. szerintem sincs összefüggésben a nappali alvással, volt hogy csak fél órát aludt nappal és akkor is ébredt, és már állt is fel. Én inkább arra tenném, hogy nagy ugrás volt a mozgásfejlődésben, nekem akkor állt fel és már megértik, hogy egyedül vannak és szerintem ez rossz nekik.
2009. júl. 13. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!