Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol vásárolsz általában...

Hol vásárolsz általában pelenkát? Márkahűen?

Figyelt kérdés
2009. júl. 12. 21:52
 1/10 A kérdező kommentje:

Én még tesztelek, mert csak 2 hós a babám.

A Pampers tetszik a legjobban ezidáig, és vagy a Tescoban, vagy DM-ben vettem eddig.

2009. júl. 12. 22:00
 2/10 anonim ***** válasza:

addig vagyok márkahű, amíg nem csalódok. 1.pampers volt, amíg nem mozgott a fiam, hipermarketben vettük.

2. dmes volt, 1 éves korig szupi volt, dmből:)

3. huggies, most ez a befutó, ahol épp akciós, dm, v hipermarket

2009. júl. 12. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

10 hós a lányom.

Az első pár hónapban szinte az összes itthon kapható pelust kipróbáltuk, aztán maradtunk a bevált 2-3 fajtánál.


Az ára is fontos tényező, ezért leginkább a lila tesco-s, és a müller drogériás pelusokból tankolok fel ha akció van, vagy ha kifogok vmi nagyon jó akciót akkor a huggiest is szeretem (csak alapból nekünk sajna már drága).

2009. júl. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Rossmann is tökéletes olyan a tescos, a libero. én nagyon figyelem hol akcios 40ft körüli, de jó a márkátlan francia pelus is.Tescóba most ha 8000ft fölött vásárolsz 1000ft-ot levonnak Akciós újságbn hát oldalán van a kúpon így megéri ott most pelust is venni
2009. júl. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Legszívesebben pamperst vennék,de olcsóbb jóval a lila tesco-s, bár az utóbbi időben elszaladt velük a ló és örülök, ha kifogok egy-egy akciót. Egyébként a DM-es babylove-t veszem meg, mert van még hozzá kuponom, meg régebben volt 15% kedvezmény.
2009. júl. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

a DM-eset szeretem, mert nem folyik ki belőle semmi és árban is jó

amúgy ha ajándékba kapok, akkor Liberót szoktam kérni, mert az nagyon jó,

a Tescos lila is tűrhető, de az éjszakát nálunk nem bírja, reggelre kifolyik, úgyhogy csak nappalra szoktam ráadni, mikor gyakrabban van csere


Tescoban, DM-ben szoktam venni

2009. júl. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

dm, huggies, vagy libero

teszteltem a pempers-t is de nem vált be, a gagyikat meg nem merem kipróbálni

2009. júl. 12. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Mi kulfoldon elunk es Huggiest hasznalok. A babam ket honapos koratol markahu vagyok, talan ha eleget fizetnenek, akkor vennek mas pelenkat.

Az ok egyszeru: eloszor is Huggiest kezdtunk hasznalni, mert ahhoz kaptam kupont meg terhesen, csak egy csomagot vettem, de nem volt mellette baleset. Azutan elkezdtem kiserletezgetni, vettem pampers-t es meg harom masik itt kaphato markat es nagyjabol minden kiserletezgetes vege az lett, hogy egy nap utan feladtam es mentem huggies-ert, a maradek kiserleti peldanyokat pedig elajandekoztam.

Volt olyan, amibol kifolyt pisi-kaki, igy allandoan az atazas miatt siro gyereket oltoztettem, aki oltozkodni is utalt, igy akkor is sirt, volt olyan, amibol nem folyt ki semmi, viszont egy nap alatt sotetvorosre dorzsolte a babam combjat, mert bar eleg nagy volt mindenhol, de a combjanal szoros volt a gumirozas.

Mondjuk azt hozzateszem, hogy itt valamelyik hipermarketben mindig akcios a huggies, akkor szoktam bevasarolni belole 3-4 hetre es igy kb annyiba kerul, mint a legolcsobb sajat markas pelenkak.


Amikor otthon voltam egy honapig, akkor kiprobaltam a tescos lilat, nekunk azzal is folyamatosak voltak a balesetek, mentem Huggiesert, de nem kaptam, igy vettem Liberot. A Libero remekul funkcionalt, nagyon bejott, nekem jobban tetszett, mint a Huggies, mert epp olyan jo volt, viszont sokkal puhabbnak tunt. Az egyetlen gond az volt vele, hogy kb ketszer annyiba kerult, mint a Huggies itt, ahol elunk. Itt Libero nincs, de azt hiszem, hogy ha valamilyen oknal fogva hazakoltoznenk, akkor atternek ra.

2009. júl. 12. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is kiprobaltunk sok-sok markat. 1 eves korig kizarolag Pamperst hasznaltunk. Utana kiserleteztunk: Tesco pelus: so so - ara jo, minoseg hagy kivanni valot maga utan. Dm-es, Mulleres, Rossman-os: nem igazan jott be, igaz ara nem rossz, de folyamatosan pirosodott a popo, es ha teleszivodott, a gyerek nehezen mozgott vele:) Nem Magyarorszagon elek, de jarunk haza es kiprobaltuk odahaza is a pelusokat. Huggies: elfogadhato minoseg, bar balesetek elofordultak, ara: kizarolag akciosan jo! Jelenleg a legjobban bevalt marka: az Aldis pelus. Nagyon jo arban, minosegben egyarant. Sajnos, azt kell, hogy mondjam, hogy a Pampers egyre inkabb csak nev, de a minosege kozel sem olyan, mint anno volt. Bocsi. Minden jot! Ja es, szeklet eseten, mindig hasznaltam a Naturlandos popsikenocsot!! Nagyon bejott:)

2 eves, erezekeny boru, szoke haju gyerek anyukaja

2009. júl. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én csak Huggiest veszek. Dm-ben vagy Tescóban mikor hol akciós.
2009. júl. 13. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!